21 сiчня
Завантажити ще

Блогер Аліна Френдій розповіла, що познайомилася з майбутнім чоловіком Петром Заставним у 13 років

Блогер Аліна Френдій розповіла, що познайомилася з майбутнім чоловіком Петром Заставним у 13 років
Фото: instagram.com/alina_frendiy

Український інстаграм-блогер (понад 1 млн підписників) Аліна Френдій та її чоловік ресторатор і продюсер гурту TVORCHI Петро Заставний розповіли, що знали один одного з 13 років та зростали у спільній компанії, коли жили у Тернополі. Однак зустрічатися вони почали пізніше "завдяки" подрузі дитинства. Про це подружжя розповіло в інтерв'ю "ЖВЛ".

- Ми мали спільну подругу, яка призначила нам зустріч як старим знайомим. Але вона просто вирішила заснути і не прийти, - поділилася Аліна.

Петро додав, що досі не розуміє, чи була це "хитрість, чи вона реально заснула". Але вже наступна з Аліною зустріч відбулася без подруги. Пара також зазначає, що їх поєднала спільна любов до подорожей, проте оплачувати поїздки вони могли по черзі.

– Навіть можна сказати, що тоді у нас розпочався загальний сімейний бюджет. За одну поїздку міг заплатити я і витратити все, що міг, а потім через місяць Аліна могла запропонувати поїхати ще кудись, а я казав, що в мене зараз немає, - сказав Петро. "І я тоді могла сказати: "Давай я", - додала Аліна.

Пропозицію Френдій Заставний зробив у Парижі.

- Ми просто гуляли вулицями, і там було видно Ейфелєву вежу. Він просто сказав: "Чекай, мені потрібно зав'язати шнурки!" І просто став на коліно і дістав обручку. Хоча це класично... Але я завжди знала, що хочу пропозицію у Парижі, і я Петрові про це говорила, - сказала блогер.

Незважаючи на те що подружжя ділиться подробицями особистого життя у соцмережах, однак свої сварки чи негативні моменти воліють за краще не показувати.

- Цей союз або на все життя, або неможливий взагалі. У нас насправді така "італійська сімейка", ми не ідеальні, і якщо у нас трапляються якісь сварки, я не ділюся цим у соцмережах, – зазначила Френдій.

Пара одружилася у 2018 році. У лютому 2019-го  у них народився син Ян.

Новини по темі: Блогери