25 сiчня
Завантажити ще

Брітні Спірс стала фанаткою кота Степана з України

Брітні Спірс стала фанаткою кота Степана з України
Фото: .instagram.com/britneyspears.

Американська попспівачка Брітні Спірс зізналася підписникам, що обожнює фото та відео з 13-річним котом Степаном з України. На сторінку Степана в інстаграмі підписані 604 тисячі користувачів, а в TikTok – 964,6 тисячі користувачів. Хазяйка кота викладає в мережу ролики, де Степан сидить за столом з келихом вина або коктейлем. Кота висвітлюють вогні дискотеки, а на фоні лунають старі хіти. Брітні виклала у свій інстаграм фото Степана, а у коментарях уточнила, що стежить за життям кота у вільний час.

- Я щойно зняла фільм під назвою "The Idol". У ньому гарантовано будуть хіти та багато яскравих фотографій з обличчями моєї прекрасної родини! Я сподіваюся, що ви, хлопці та дівчата, добре проводите час! Якщо час від часу я замовкаю, ви зможете зловити мене десь із цією кішкою, – написала Спірс.

Кіт Степан став відомим наприкінці червня 2021 року. Він уславився завдяки сумному виразу обличчя, з яким сидить за столом. Дивлячись на нього, користувачі згадали про нудні посиденьки, дні народження та свята, на яких багато хто бував.

У коментарі TJ господиня розповіла, що кота підібрали на вулиці, коли він був кошеням віком близько місяця. Кіт любить сиру яловичину, любить спати і "носитися квартирою, незважаючи на свій вік".

У 2019 році господиня завела коту TikTok, щоб "показати його всьому світу". За кілька років меми зі Степаном облетіли сторінки світових ЗМІ.