21 сiчня
Завантажити ще

Південнокорейський серіал "Поклик пекла" обігнав "Гру в кальмара" і став найпопулярнішим шоу на Netflix

Південнокорейський серіал
Фото: Netflix

Південнокорейський хорор-серіал "Поклик пекла" став шоу на стрімінговій платформі Netflix. Стрічка очолила рейтинги у більш ніж 80 країнах протягом 24 годин після свого виходу та обігнала інший південнокорейський хіт "Гра в кальмара". Про це пише The Guardian.

Сюжет "Клик пекла" заснований на однойменному веб-туні (онлайн-комікс для читання на телефоні. - Прим. ред.) і розповідає про надприродні події: людина дізнається про свою швидку смерть, після чого за нею починають полювати монстри - вони з'являються з нізвідки і посилають людину в пекло. У центрі сюжету знаходиться секта "Нова правда", яка переконує людей у тому, що монстри – творці справедливості. Люди починають прислухатися до них і через кілька років "Нова правда" стає найвпливовішою сектою у світі. А люди, які до них не прислухаються, змушені ховатися.

Режисером картини виступив Ен Сан Хо, відомий з робіт "Потяг до Пусана", "Потяг до Пусана-2: Півострів". Прем'єра картини відбулася 19 листопада на Netflix.

Південнокорейський серіал "Гра в кальмара" вийшов на Netflix 17 вересня. Картина очолила топ-10 найсерйозніших серіалів цієї стрімінгової платформи у 90 країнах. За сюжетом головні герої через фінансові проблеми погоджуються взяти участь у дивній грі. Умови досить прості: всі грають у дитячі ігри, лише з одним "але": той, хто програє чи відмовляється грати, вмирає. Переможець може бути лише один.

Новини по темі: сериал Гра в кальмара