Завантажити ще

ЗМІ повідомили, що Марина Хлєбнікова прийшла до тями і їсть через зонд

ЗМІ повідомили, що Марина Хлєбнікова прийшла до тями і їсть через зонд
Фото: КУДРЯВОВ БОРИС

Постраждала під час пожежі російська артистка опам'яталася вдень у неділю, 21 листопада. Стан Марини Хлєбнікової стабільно важкий, повідомили «Співрозмовнику» у НДІ швидкої допомоги ім. Скліфосовського.

Артистку вже зняли з апарату ШВЛ. За даними медиків, у Хлєбнікової тримається температура 38,5°. У неї опік дихальних шляхів 2-го ступеня. Харчування артистка отримує через зонд.

– Їсть добре. Марина у свідомості, адекватна, але до переведення до палати поки що далеко, - підкреслили медики.

Пожежа у квартирі Хлєбнікової сталася 19 листопада. У цей час у приміщенні також була дочка артистки Домініка. Вона й викликала пожежників. За попередніми даними, артистка курила біля вікна, через що могли спалахнути речі. Як розповіли очевидці, артистку винесли з квартири непритомною в обгорілому одязі та опіках.

Марині Хлєбніковій 56 років. Радянська та російська естрадна співачка, актриса, теле- і радіоведуча. В останні роки вона майже не виступає, не записує нових пісень і не виходить у світ. За словами самої артистки, вона зникла зі сцени через серйозні проблеми зі здоров'ям, які не дозволяють їй займатися творчістю.

 

Новини по темі: артисти з РФ