Завантажити ще

Шоу "Маска": в образі Кажана ховався актор Остап Ступка

Шоу

У п'ятому випуску шоу "Маска", який пройшов в ефірі телеканалу "Україна", розсекретив свою особистість Кажан. Під маскою персонажа опинився відомий актор, народний артист України – Остап Ступка.

Зірковим детективам нелегко було розгадати ім'я учасника, адже у попередньому ефірі вони озвучили неймовірно багато версій. Але на допомогу прийшли цікаві факти, розказані героєм.

- Чи знаєте ви, що моя поява на світ колись стала справжнім дивом та святом бід? А все тому, що вона збіглася з настанням на Землю надзвичайно симпатичних постатей, таких як Воланд та Азазелло. Як думаєте, я старший за месира чи ні? Взагалі-то моє життя дуже класне і нагадує атракціон під назвою скажена апокаліптична карусель. Туди крут-круть, сюди круть-крут і так аж 19723 рази, - заінтригував Кажан, після чого виконав пісню з мультфільму "Бременські музиканти".

Наприкінці випуску телеглядачі вирішили зняти маску саме з Кажана і були приємно вражені появою на сцені відомого актора Остапа Ступки.

- Це було просто неперевершено – загадково, містично та з гумором. Все так, як має бути на проекті «МАСКА». Панове, детективи, як вам вдалося мене розгадати, причому одразу? Це фантастика! - Сказав артист після того, як розсекретив свій образ.

Другий сезон шоу "Маска" стартував на телеканалі Україна у жовтні. За п'ять випусків телеглядачам та журі вдалося розкрити особи Баяна (мама Вєрки Сердючки Інна Білоконь), Феї (Лілія Ребрик), Грифона (Андрій П'ятов), Совеня (Сергій Танчинець) та Кажана (Остап Ступка). Зоряним детективам залишилось розсекретити ще 10 персонажів.

Новини по темі: Остап Ступка шоу Маска