Завантажити ще

ЗМІ: Марину Хлєбнікову госпіталізували у тяжкому стані, вона постраждала під час пожежі

ЗМІ: Марину Хлєбнікову госпіталізували у тяжкому стані, вона постраждала під час пожежі
Фото: instagram.com/marina_hlebnikova_official/

У московській квартирі відомої російської співачки Марини Хлєбнікової сталася пожежа, внаслідок чого постраждала сама артистка. Медики госпіталізували її до лікарні. Про це пише " АТЗ ".

- Співачка Марина Хлєбнікова постраждала під час пожежі та з опіками була госпіталізована. За попередніми даними, причиною пожежі, в якій постраждала Хлєбнікова, стало необережне поводження з вогнем під час куріння, пише видання, посилаючись на джерело.

Як пише Телеграм-канал " Mash ", у квартирі разом із Хлєбниковою перебувала її дочка Домініка, яка й викликала пожежників. Очевидці пожежі стверджують, що артистку винесли з квартири непритомну. Також повідомляється про потерпілого чоловіка.

– Першою рятувальників викликала дочка співачки, Домініка. Вона перебувала у квартирі разом із мамою. За словами очевидців, із під'їзду на ношах спочатку винесли чоловіка — у свідомості, потім Марину. Вона була непритомна, в обгорілому одязі та опіках. Пожежники одразу почали кликати медиків, але допомогу довелося надавати прямо на вулиці, тому що в швидкій машині вже був чоловік, - пише канал, опублікувавши відео з моментом пожежі.

За даними " Комсомольської правди ", Хлєбнікова перебуває в реанімації у тяжкому стані і співачку підключили до ШВЛ. За попередніми даними, у неї діагностовано серйозні опіки обличчя та грудей. Також постраждала серйозно надихалася димом.