Завантажити ще

У Львові за водіння у п'яному вигляді оштрафували футбольного скаута

У Львові за водіння у п'яному вигляді оштрафували футбольного скаута
Фото: instagram.com/anthonybalseca9.

Бізнесмена з Евадору та скауту львівського футбольного клубу "Рух" оштрафували на 17 тисяч гривень. Він попався патрульним у нетверезому стані за кермом Tesla у центрі Львова. Про це з посиланням на ухвалу суду повідомляє ZAXID.

- У ухвалі суду зазначено, що мешканця Антоніо Балсеку затримали нетверезим за кермом у центрі Львова 12 вересня о 4:50. Чоловік керував автомобілем Tesla Model S на майдані Міцкевича. Результат перевірки на драгері показав результат 0,58% проміле, що втричі перевищує норму, - йдеться у повідомленні.

Балсек не з'явився до суду на розгляд протоколу про порушення, незважаючи на неодноразові виклики. Судді Галицького райсуду Наталі Зубачик довелося розглянути це без Антоніо. На основі протоколу поліції про порушення, а також інші матеріали справи водія Tesla визнали винним у нетверезому водінні.

- Антоніо Балсека не має водійських прав, тому суд не зміг їх вилучити, - зазначили у виданні.

У своєму Інстаграмі Балсека зазначив, що він є співвласником бару Latinder Bar, який знаходиться в центрі Львова, а також пов'язаний з виробництвом арахісової пасти. Балсек зараз мешкає у Львові підшукує футболістів для клубів, серед яких львівський "Рух".