28 травня
Завантажити ще

Аліна Астровська вагітна

Аліна Астровська вагітна
Фото: instagram.com/alina_astrovskaya_.

Українська телеведуча, співачка та актриса Аліна Астровська повідомила про вагітність. Зірка тревел-шоу "Орел і решка" оприлюднила в інстаграмі відео, де бігає пляжем у купальнику з животом, що округлився.

- Вагітна, - прокоментувала ролик Аліна.

У пості 32-річна зірка позначила свого чоловіка, 37-річного російського кіноактора та телеведучого Антона Лаврентьєва, який також став героєм відео. Антон, у свою чергу, виклав в інстаграмі фото із вагітною дружиною. У коментарі до посту він опублікував діалог, який, ймовірно, стався у них із Аліною перед публікацією новини про вагітність.

Аліна Астровська вагітна фото 1

Аліна Астровська вагітна фото 1

- Ти переживаєш? - Процитував Антон своє питання.

- Дуже!

- А чого ти переживаєш? По-перше, вони на це теж чекали як і ми, так що все буде космос! А, по-друге, ти, будь ласка, не хвилюйся, я ж з тобою, і взагалі, нас тепер троє, а з тваринами – п'ятеро, а це вже банда, нам нічого не страшно! І це я ще бабусь та дідусів не рахував! - заспокоїв дружину Лаврентьєв.

Для пари це перша дитина. Тиждень тому артистка виклала в соцмережі фото у ліфті в зеленій сукні, яка щільно обтягнула живіт. Приховати вагітність на фото Аліні допомогли шарф та кутка крою oversize.

Антон та Аліна одружилися у лютому 2021 року. До цього вони зустрічалися понад три роки. Для Антона це перший шлюб, для Аліни — третій. У 18 років Аліна узаконила стосунки з українським футболістом Євгеном Бредуном. Потім був шлюб із бізнесменом на ім'я Ігор, але незабаром союз розпався.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від @polna_smysla (@alina_astrovskaya_)

Новини по темі: Вагітні орел і решка