Завантажити ще

Шон Пенн побував у селищі Широкине, яке постраждало від війни.

Шон Пенн побував у селищі Широкине, яке постраждало від війни.
Фото: instagram.com/leonid_ostaltsev, facebook.com/ihor.poshyvailo.

Американський актор, режисер та продюсер Шон Пенн 17 листопада приїхав із Києва до Маріуполя. Зірка Голлівуду вирушила сюди у рамках зйомок документального кіно про Україну. Подробиці тримають у секреті, але маріупольські сайти MRPL.CITY та 0629.com.ua з посиланням на джерело запевняють, що актор побував у селищі Широкине Донецької області.

- Шон Пенн побував у зруйнованому війною Широкиному, що за 20 км від Маріуполя. Його супроводжували українські військові. Подробиці щодо зйомок фільму залишаються засекреченими. Як повідомило джерело, поїздка до Маріуполя не була запланована, але Шону Пенну самому захотілося побувати у прифронтовому місті, - сказано у повідомленні.

Зазначають, що знімальна група розділилася на команди. Поки Пенн був у Широкиному, зйомки фільму йшли на міському пірсі, у просторі "Vezha", у мікрорайоні Східний поблизу будинків, яких дісталася війна.

61-річний актор приїхав до Маріуполя вранці. За інформацією джерела, він прибув у вагоні-салоні, який причіплюють до поїзда. У актора насичений робочий день, увечері Пенн поїде назад до Києва.

В Україні володар двох "Оскарів" гостює вже кілька днів. У Києві Пенн вже побував на Алеї Героїв Небесної Сотні, подробиці розповів у фейсбуці голова Національного музею Революції Гідності Ігор Пошивайло.

- Несподіванкою було зустріти відомого голлівудського актора, режисера, сценариста та продюсера Шона Пенна на Алеї Героїв Небесної Сотні. Запросив його вдарити в Дзвін Гідності. Власник кількох "Оскарів" та агностик запитав, а що це означає. Пояснив йому, що так ми вшановуємо своїх героїв, засвідчуємо повагу та пам'ять про них у день їхнього народження, наприклад, як Віталія Васильцова сьогодні. Пан Пенн замислився на мить і вдарив у Дзвін тричі. Пенн захопився відвагою борців за волю. Свого часу він відвідав країни "арабської весни", а нині вперше прибув до України, щоб зняти документальний фільм про Майдан. Пообіцяв приїхати на відкриття Національного музею Революції Гідності, – поділився Пошивайло.

У столиці України Пенн також взяв інтерв'ю у засновника проекту Pizza Veterano Леоніда Остальцева. Останній оприлюднив у своєму інстаграмі фото із актором.