24 липня
Завантажити ще

У 13-му випуску "МастерШефа" судді попрощалися з відомим блогером

У 13-му випуску
Фото: instagram.com/masterchefstb

На телеканалі СТБ вийшов 13 випуск кулінарного шоу "МастерШеф 11". У першому конкурсі учасникам потрібно було обрати трьох капітанів, які мали придумати меню, презентувати його та переконати інших кулінарів приєднатися саме до їхньої команди. За блюда, які сподобалися суддям, учасники отримували грошову нагороду. За умовами конкурсу той, хто отримав найменше грошей – одягав чорний фартух.

У другому конкурсі учасники за допомогою жереба обирали куди вони потраплять: до "райу" до Володимира Ярославського або до "пекла" до Ектора. Завдання полягало в тому, щоб за дві години приготувати обід із продуктів, які "відповідають раю чи пеклі". Так, тим, хто потрапив до раю, потрібно було готувати страви з овочів і фруктів, а в пеклі - з м'яса.

На битву "чорних фартухів" потрапили: Яна Лєскова, Максим Самчук, Світлана Ткаченко, Богдан Шинкарьов, Олександр Кривець, Даша Євтух та Марина Файницька. Судді дали кожному учаснику можливість обрати головний продукт для їхньої страви та написати його на аркуші паперу. Потім усі листочки зібрали у чорну коробку, і аматори тягли з неї назви інгредієнтів та готували страви з них.

Найгірше з конкурсом впоралася Даша Євтух, тож саме вона залишила проект у 13 випуску.

Новини по темі: "МастерШеф"