Завантажити ще

Екс-дружина Дзідзьо SLAVIA не виключає возз'єднання зі співаком: Люди здатні змінювати думки

Екс-дружина Дзідзьо SLAVIA не виключає возз'єднання зі співаком: Люди здатні змінювати думки
Фото: instagram.com/slavia_official

Колишня дружина Дзідзьо співачка SLAVIA розповіла, що не виключає можливості їхнього возз'єднання із Михайлом (справжнє ім'я Дзідзьо. – Прим. ред.). За її словами, після розлучення вони продовжують спілкуватися і їхні стосунки стали ніжнішими, ніж були у шлюбі. Також артистка поділилася, що наразі не планує вступати у нові серйозні відносини, хоча вже й була на побаченні. Про це SLAVIA розповіла "Зірковому шляху".

- Він завжди мені говорив і продовжує казати: "Ти гарна". Робить мені якісь компліменти. В житті все можливо. Я ні від чого не відхрещуюсь. Бувають різні періоди у житті, люди здатні змінювати свої думки, - відповіла артистка на запитання про можливе возз'єднання із Дзідзьо.

Виконавиця поділилася, що після розлучення чоловік залишив їй машину та пообіцяв подарувати квартиру.

– Михайло обіцяє мені те, що він може. Насправді всі його гроші у творчості. Ось нещодавно новий фільм вийшов. Туди треба вкладати. Я пишаюся з того, що він зробив. Після нього залишаться фільми, це круто. Квартира - це все наживне. Я нематеріальна, – розповіла SLAVIA.

Справжнє ім'я SLAVIA – Ярослава Хома. 2016 року Ярослава з'явилася на шоу "Караоке на майдані", а 2018-го - на "Х-факторі". Через два роки випустила кліп на пісню "Я тобі не мамка" та "Любов любов". Співачка 7 років була одружена із Дзідзьо. 2021 року пара розлучилася.

Новини по темі: група DZIDZIO