Завантажити ще

"Міс Україна-2021" Олександра Яремчук вперше показала сукню для конкурсу "Міс Світу"

Фото: ТСН

Переможниця "Міс Україна-2021" 21-річна Олександра Яремчук уперше показала сукню для конкурсу "Міс Світу". Дівчина представить Україну у пишній сукні пурпурового відтінку. Вбрання матиме спідничник, можливо, додадуть і рукава. Спинка сукні та корсет будуть прикрашені камінням. Дизайнером вбрання виступила українська дизайнерка Катерина Лукашик, яка працювала над образами "Міс України-2015" Христини Столоки.

- Слід підкреслити всі переваги. Сукня буде довгою, тільки акуратно прикрасимо. Є поєднання різних фактур тканин: гліттер, сітка, - прокоментувала вбрання Олександри Катерина в інтерв'ю "ТСН".

Окрім примірок сукні, "Міс Україна-2021" Олександра Яремчук проходить майстер-класи з макіяжу. За умовами конкурсу "Міс Світу", всі учасниці повинні фарбуватися самі. Також Олександра готує сучасний танець, який представлятиме на конкурсі. Номер ставить танцюрист та учасник "Танців із зірками" Дмитро Жук. За його словами, Яремчук запам'ятала постановку всього лише за три репетиції.

Також стало відомо, хто є хлопцем найкрасивішої українки. В інтерв'ю "ТСН" Олександра підтвердила, що зустрічається з 36-річним Андрієм Дегодою. Він працює в IT-сфері, а його сім'я посідає 45-те місце в українському списку Forbes.

Переможницею конкурсу краси "Міс Україна-2021" стала 22-річна модель та танцівниця Олександра Яремчук. Саша закінчила Київський економічний університет за спеціальністю "Менеджмент бізнес-організації". Близько 10 років професійно займалася танцями як в Україні, так і за її межами. Дівчина любить грати в теніс та захоплюється психологією. Вона представить Україну на Miss World-2021, який відбудеться у Пуерто-Ріко у грудні 2021 року.

Фото: ТСН

Фото: ТСН

Фото: ТСН

Фото: ТСН

Новини по темі: Міс Україна Міс Світу