Завантажити ще

На Болдвіна подали до суду через загибель українки Хатчинс на зйомках фільму "Іржа"

На Болдвіна подали до суду через загибель українки Хатчинс на зйомках фільму
Фото: instagram.com/alecbaldwininsta/

До суду Лос-Анджелеса надійшов позов від керівника команди освітлювачів на зйомках фільму "Іржа" Сергія Світного через стрілянину, внаслідок якої загинула оператор Галина Хатчинс. Відповідачами зазначені десятки членів знімальної групи, серед них – американський актор Алек Болдуін. Про це пише " ВВС ".

- Відповідачі за позовом - близько двох десятків членів знімальної групи, зокрема, актор Алек Болдуін, який вистрілив у Хатчінс, помічник режисера Девід Голлс, який видав Болдуїну пістолет, а також Ханна Гутьєррес-Рід, яка відповідала за реквізит. Світний стверджує, що куля, яка вбила його подругу Галину Хатчинс, мало не зачепила його самого, - пише видання.

Як зазначено в повідомленні, Світний стверджує у своєму позові, що саме недбалість членів знімальної групи, які відповідали за безпеку зброї, спричинила загибель Хатчинс. За його словами, напередодні трагедії він став свідком зупиненої без нагляду реквізитної зброї у бруді. Світний заявив, що про побачене він повідомив відповідальним за реквізит на зйомках.

Йдеться про трагедію, яка сталася 21 жовтня. Під час зйомок фільму "Іржа" Алек Болдуїн вистрілив в оператора Галину Хатчінс і режисера Джоела Соуза, внаслідок чого вони отримали поранення. Зброя виявилася зарядженою холостим патроном. Внаслідок цього українка Хатчинс померла в лікарні, а потерпілий режисер отримав поранення в області ключиці.