Завантажити ще

Андре Тан розповів, як після розлучення поїхав у гори та мовчав 10 днів

Андре Тан розповів, як після розлучення поїхав у гори та мовчав 10 днів
Фото: instagram.com/andre_tan_official

Дизайнер Андре Тан розповів, що після розлучення з дружиною Аліною Харечко поїхав у гори на ретріт (час, присвячений духовній практиці – Ред.). За словами модельєра, всі 10 днів він ні з ким не розмовляв і займався медитацією. Про це Тан написав в інстаграмі.

Після розлучення я вибрав складний шлях. Замість алкоголю та блудництва - цігун, аяуаска та йога. Ти не маєш права ні з ким говорити, обійматися чи навіть дивитись у вічі. Щодня – з ранку до ночі медитації. Щось між шаоліньським монастирем та піонертабором. Єдина комунікація за день – це 15-хвилинне спілкування з твоїм партнером-дзеркалом, якому ти висловлюєш усе, що пережив і усвідомив за день , – поділився кутюр'є.

Проте дизайнер розповів, що втомився від медитацій за "три дні так, ніби не медитував цілими днями, а розвантажував вугілля", і йому дуже хотілося виїхати. За його словами, якби він приїхав на ретріт машиною, а не прилетів літаком, то "просто б втік".

– Але це був переломний момент. Згодом я почав відчувати легкість і ловити разючі інсайти, - додав Тан.

39-річний Андре Тан – український дизайнер. У 2005 році був ведучим програми "Жертва моди" на Новому каналі, а у 2006-му став першим українським дизайнером, який почав продавати речі власного бренду в Парижі. У травні 2021 року Тан розлучився з Аліною Харечко, своєю бізнес-партнеркою. Пара має чотирирічну доньку Софію.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Andre Tan (@andre_tan_official)

Новини по темі: Розлучення Андре Тан