Завантажити ще

Режисер "Гри в кальмара" Хван Дон Хек анонсував другий сезон: Фанати не залишили нам вибору

Режисер
Фото: NETFLIX

Популярний південнокорейський серіал "Гра у кальмара" продовжили на другий сезон. Про це заявив режисер і сценарист картини Хван Дон Хек в інтерв'ю AP Entertainment. За його словами, головними героями нового сезону мають стати організатор ігор у масці та гравець №456 Сон Кі Хун (Лі Чон Чже).

Скажу, що справді буде другий сезон. Я зараз думаю над цим. В даний час я все планую. Я думаю, що ще рано говорити, коли і як це станеться, але я обіцяю вам. Кі Хун повернеться, він щось зробить для світу, – поділився Дон Хек.

Режисер зазначив, що було дуже багато "тиску" від фанатів з приводу продовження серіалу. Він також додав, що шанувальники просто не залишили їм вибору.

Раніше Хван Дон Хек в інтерв'ю Variety сказав, якщо зніматиме продовження "Гри в кальмара", то йому може знадобитися додаткова допомога. За його словами, може знадобитися команда сценаристів та кілька досвідчених режисерів.

ДОВІДКА

Прем'єра південнокорейського серіалу "Гра в кальмара" відбулася на Netflix 17 вересня. Картина дуже швидко очолила топ-10 найпопулярніших серіалів цієї стрімінгової платформи в 90 країнах. За сюжетом головні герої через фінансові проблеми погоджуються взяти участь у дивній грі. Умови досить прості: всі грають у дитячі ігри, лише з одним "але": той, хто програє чи відмовляється грати, вмирає. Переможець може бути лише один, сума виграшу становить 38,5 мільйонів доларів.