Завантажити ще

Тревіс Скотт заявив, що не знав про смертельну тисняву під час його виступу на фестивалі Astroworld

Тревіс Скотт заявив, що не знав про смертельну тисняву під час його виступу на фестивалі Astroworld

Американський репер, співак та автор пісень Тревіс Скотт вперше прокоментував загибель людей через тисняву, що сталася на його фестивалі Astroworld у Х'юстоні. Про це пише " People ".

- Щоразу, коли я бачу щось подібне, я зупиняю шоу та допомагаю отримати необхідну допомогу. Я ніколи не міг уявити таку ситуацію, - заявив Скотт.

Музикант запевняє, що про смертельну тисняву під час його виступу в Х'юстоні він не знав. В оточенні Скотта кажуть, що йому в очі світили прожектори, тому музикант не бачив того, що відбувається.

- В його очах світили вогні, і він не міг бачити, що відбувається. Він думав, що хтось щойно знепритомнів, що трапляється під час концертів, - повідомило виданню джерело з оточення репера, додавши, що Скотт неймовірно засмучений і шокований трагедією.

Як зазначено у повідомленні, музикант пообіцяв допомогти сім'ям загиблих на його заході.

Йдеться про трагедію, яка сталася 5 листопада. Під час відкриття щорічного фестивалю Astroworld Тревіса Скотта в американському штаті Техас відбулася тиснява. В результаті загинули 8 осіб, ще 11 людей було доставлено до лікарні із серцевим нападом, а близько 300 – отримали травми. За даними місцевої влади, під час виступу Скотта натовп почав рухатися до сцени, що викликало паніку - люди почали падати, непритомніли. Пізніше концерт зупинили, а другий день фестивалю скасували.