Завантажити ще

Алек Болдвін став на захист продюсерів фільму «Іржа»

Алек Болдвін став на захист продюсерів фільму «Іржа»
Фото: instagram.com/alecbaldwininsta/

Алек Болдуін оприлюднив у соцмережах заяву своєї колеги з «Ржавчини» - дизайнера костюмів Тереси Девіс, супроводивши її лише однією фразою – «Прочитай це». Дизайнер стверджує, що, незважаючи на заяву інших членів команди, умови роботи були безпечними.

За словами Мегпейл Девіс, заяви інших про те, що під час зйомок нехтували безпекою, була «нісенітницею».

- У нас було кілька нарад щодо безпеки. Іноді по кілька разів на день. Наш AD (помічник режисера Девід Холлс) ніколи не видавався легковажним щодо безпеки, - запевнила дизайнер костюмів.

Щодо людей, які залишили знімальний майданчик за кілька годин до фатального інциденту, Девіс завила, що вони «намагалися переглянути свої контракти в середині шоу і... буквально сказали, що заслуговують на більше грошей».

- Йдеться про безпеку при поводженні зі зброєю. Я знаю, що це не так весело, як ганьбити продюсерів. Але особиста відповідальність – останнє, на чому хтось хоче зосередитися у цій трагедії, – завила Девіс, заяву якої оприлюднив Болдуїн.

Щодо Анни Гутьєррес-Рід, яка відповідала за зброю на зйомках, дизайнер зазначила, що вона «навчалася у відомого зброяра, який і кілька місяців тому обіймав ту саму посаду в тому ж фільмі».

Історія питання

Нещасний випадок на знімальному майданчику стався 21 жовтня на ранчо Bonanza Creek поряд із Санта-Фе, штат Нью-Мексико. Алек Болдуін вистрілив у бік оператора, думаючи, що в його руках пістолет заряджений неодруженими. Натомість патрон вибухнув, розлетілися уламки. Оператор Галина Хатчінс померла у лікарні. Також було поранено режисера Джоела Соуса.

Новини по темі: Нещасний випадок Болдуін