1 червня
Завантажити ще

Світлана Тарабарова розповіла про зустріч гурту REAL O через 10 років: Не могли наговоритися

Світлана Тарабарова розповіла про зустріч гурту REAL O через 10 років: Не могли наговоритися
Фото: instagram.com/alina_astrovskaya_

Українська співачка Світлана Тарабарова розповіла, що перший склад гурту REAL O, в якому вона розпочинала кар'єру, зустрівся через 10 років. За словами артистки, учасниці й раніше зустрічалися одна з одною, проте зібратися вчотирьох вдалося тільки наразі. Фото із зустрічі Тарабарова опублікувала в Інстаграмі.

- 10 років минуло з моменту нашої останньої зустрічі. Так-так, ви не помилилися - незважаючи на шалені графіки і вже п'ятеро дітей на чотирьох, ми знаходили час на спілкування, але зустрічалися або вдвох, або втрьох, а таким складом дійсно вперше за 10 років. Тож можете собі уявити, що це була за зустріч. Згадали свої солодкі 16 та встигли зробити все і навіть більше. Окрім одного - наговоритись, – поділилася Світлана.

Виконавиця також пообіцяла фанатам опублікувати відео із зустрічі учасниць колективу.

Гурт REAL O був створений на проекті "Фабрика зірок" у 2008 році. Продюсером колективу виступила Наталія Могилевська. До складу групи увійшли: Світлана Тарабарова, Регіна Тодоренко, Ліна Міцукі, Олена Виноградова. У 2012 році Світлана покинула групу, а у 2014-му про звільнення заявила Регіна. Пізніше колектив покинули Олена та Ліна. Група змінювала склад кілька разів. У різний час учасницями колективу були Яна Соломко, Аліна Астровська, Анастасія Востокова, Тетяна Воржева. Найвідоміші пісні гурту: "Синий иней", "Я б", "Луна", "Я все еще люблю тебя", "Стихии".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Світлана Тарабарова (@tarabarova)