Завантажити ще

Алек Болдвін попросив не переслідувати його через вбивство Хатчинс

Алек Болдвін попросив не переслідувати його через вбивство Хатчинс
Фото: instagram.com/alecbaldwininsta

Американський актор Алек Болдуін вперше прокоментував фатальну стрілянину під час зйомок фільму "Іржа", через яку загинула оператор з України Галина Хатчинс. Про це пише " TMZ ".

- Вона була моїм другом, вона була моїм другом. У день, коли я приїхав до Санта-Фе, щоб розпочати зйомки, я запросив її на вечерю разом із Джоелем, нашим режисером. Ми були дуже, дуже добре злагодженою командою, яка разом знімала фільм, а потім трапилася ця жахлива подія, - каже актор.

За його словами, він перебуває у постійному контакті з чоловіком та маленьким сином Галини Хатчинс. Подробиць розслідування Болдуїн не розкрив, посилаючись на таємницю слідства, але нагадав, що на знімальному майданчику багато разів використовували зброю, але таких наслідків не було.

- Пам'ятаєте, скільки куль було відстріляно на фільмах та телешоу за останні 75 років? Це Америка... Скільки? Мільярди за останні 75 років? І практично у всіх випадках без наслідків, - наголосив він.

Також Болдуїн попросив папараці припинити стеження за його сім'єю, оскільки це лякає його дітей. Як зазначив актор, під час переслідування їхнього авто діти злякалися і почали плакати.

ІСТОРІЯ ПИТАННЯ

Трагедія сталася 21 жовтня під час зйомок фільму "Іржа". Згідно зі сценарієм, Алек Болдуін вистрілив в оператора Галину Хатчінс і режисера Джоела Соуза, внаслідок чого вони отримали поранення. Зброя виявилася зарядженою холостим патроном. 42-річна Хатчинс померла в лікарні, а 48-річного Соуза було госпіталізовано з пораненням в області ключиці, але його вже виписали з лікарні.

Після трагедії виробництво "Іржі" призупинили на невизначений термін. Правоохоронці розпочали розслідування вбивства оператора, а знімальна група співпрацює зі слідством.