Завантажити ще

Актор Валерій Гаркалін у вкрай тяжкому стані: у зірки «Ширлі-Мирлі не витримує серце

Актор Валерій Гаркалін у вкрай тяжкому стані: у зірки «Ширлі-Мирлі не витримує серце
Фото: Щекінов Олексій Вікторович, Википедия

Стан госпіталізованого на початку жовтня актора Валерія Гаркаліна погіршився. Артист перебуває у вкрай тяжкому стані, повідомив kp.ru з посиланням на джерело в медичних колах.

Гаркаліну призначають нові препарати для серця, зокрема – норадреналін. За словами медиків, тиск Гаркаліна критично падає.

Артиста госпіталізували до реанімації на початку жовтня. Його відразу ж запровадили в кому. Через тиждень відбулося покращення, і Гаркаліна відключили від апаратів. Проте ще за тиждень стан зірки різко погіршився.

На даний момент у Гаркаліна майже повністю уражені легені. Він знаходиться у медикаментозній комі та підключений до апарату ЕКМО. Також у Гаркаліна діагностували тромбоз вен на ногах на тлі коронавірусу. Щоб організм боровся із сепсисом, йому роблять переливання крові.

Валерій Гаркалін є професором Російського інституту театрального мистецтва (ГІТІС). Педагог кафедри естрадного мистецтва з 2002 року керує майстернею Факультету естради. Відомий за ролями у фільмах "Ширлі-Мирлі", "Дітки напрокат", серіалі "Моя прекрасна няня". 7 червня 2008 року переніс інфаркт на гастролях у Клайпеді, а у листопаді 2008 року – повторний. У 2014 році висловив свою незгоду з політикою Росії щодо Криму.