Завантажити ще

Зірка "Шерлока" Бенедикт Камбербетч зіграє колишнього співробітника ФСБ Олександра Литвиненка у проекті "Лондонград"

Зірка

Британський актор Бенедикт Камбербетч зіграє колишнього співробітника ФСБ Олександра Литвиненка у новому серіалі від HBO "Лондонград". Сценаристом та виконавчим продюсером картини виступить   Девід Скарпа (" Останній замок", "День, коли Земля зупинилася", "Всі гроші світу"). Про це повідомляє The Variety.

Серіал "Лондоград" знімуть за книгою британського журналіста Алана Коуелла "Останній шпигун", яка розповідає історію колишнього співробітника ФСБ Олександра Литвиненка. Він утік із Росії до Великобританії у 2000 році і був убитий російськими спецслужбами у 2006 році. Причина смерті – отруєння радіоактивним полонієм-210.

Зазначається, що це не перший проект про смерть Олександра Литвиненка. Британський телеканал ITV раніше заявив про випуск мінісеріалу Litvinenko. Головну роль зіграє Девід Теннант("Доктор Хто", "Благі знаки"), а його дружину - Маргарита Левієва ("Невидимий", "Лінкольн для адвоката").

45-річний Бенедикт Камбербетч став відомим завдяки ролі Шерлока Холмса у серіалі "Шерлок". Також популярність акторові принесла роль у "Докторі Стенджі" від кіностудії Marvel. У 2015 році актор одружився з режисером Софі Хантер. 

Новини по темі: Бенедикт Камбербетч