27 травня
Завантажити ще

Група ABBA йде на пенсію: альбом Voyage стане останнім у їхній кар'єрі

Група ABBA йде на пенсію: альбом Voyage стане останнім у їхній кар'єрі
Фото: Reuters

Шведський гурт ABBA завершує музичну кар'єру. За словами учасників колективу, їхній новий альбом Voyage та шоу з нагоди його презентації стане останньою роботою гурту. А саме возз'єднання музикантів було разовим. Про це пише Daily Mail.

- Це повинно було статися. Я ніколи не казав собі, що ABBA ніколи більше не повториться. Але тепер я можу вам сказати: ось воно, – розповів 74-річний композитор АВВА Бенні Андерсон.

Вихід дев'ятого альбому гурту Voyage заплановано на листопад. Платівка стане першою роботою гурту через 40 років, їхній останній студійний альбом The Visitors вийшов у 1981 році. Окрім альбому, колектив готує грандіозне шоу. Перший концерт заплановано на травень 2022 року. Як відомо, під час шоу на сцені виступатимуть голограми молодих музикантів ABBA.

ABBA - один із найуспішніших гуртів в історії попмузики, загальна кількість офіційно проданих записів оцінюється в 150 мільйонів копій. Гурт зібрався у 1972 році, а через два роки виграв "Євробачення". Досягши піку популярності, гурт розпався в 1982 році.

Новини по темі: abba