Завантажити ще

Ілона Гвоздьова відповіла, чи ображається на Катерину Кухар після скандалу на "Танцях з зірками"

Ілона Гвоздьова відповіла, чи ображається на Катерину Кухар після скандалу на
Фото: instagram.com/ilonagvozdeva

Хореограф Ілона Гвоздьова прокоментувала недавній скандал із Катериною Кухар на "Танцях з зірками". За словами Ілони, вона не ображається на балерину, а мотивується йти далі. Про це хореограф написала в інстаграм-сторіс.

- На те вони й судді, щоб говорити критику та коментувати. Ми можемо послухати та зробити висновки! Я не ображаюся, я мотивую йти далі, - поділилася вона.

Що за скандал?

Скандал між Ілоною та Катериною відбувся у п'ятому ефірі шоу "Танці з зірками". Гвоздьова стала запрошеним суддею і вирішила заступитися за каратиста Станіслава Горуну, якого розкритикувала Кухар. Танцівниці не сподобалося, що Катерина, коментуючи танець джайв, використала балетну термінологію. "Там, де ти навчалася, я викладаю", - різко відповіла Кухар на зауваження Гвоздьової.

33-річна хореограф та танцівниця Ілона Гвоздьова брала участь у "Танцях з зірками" чотири рази. У 2011 році її партнером був співак Олександр Кривошапко, у  2018-му - гуморист Ігор Ласточкін, з яким Ілона стала переможницею шоу. У 2019 році вона танцювала в парі з телеведучим Володимиром Остапчуком, а у 2020-му - з шоуменом Дмитром Танковичем.

Фото: instagram.com/ilonagvozdeva

Фото: instagram.com/ilonagvozdeva