Завантажити ще

Путін прислухався до прохання. Наталія Орейро отримала російське громадянство разом з сином

Путін прислухався до прохання. Наталія Орейро отримала російське громадянство разом з сином

Уругвайська актриса Наталя Орейро отримала російське громадянство. Відповідний указ підписав президент Володимир Путін, з ним можна ознайомитися на офіційному інтернет-порталі правової інформації РФ. Разом з Орейро російське громадянство отримав її дев'ятирічний син Мерлін.

- Прийняти до громадянства Російської Федерації наступних осіб: Орейро Іглесіас Наталія Маріса, яка народилася 19 травня 1977 року в Уругваї, з сином Мольо Орейро Мерліном Атауальпою, які народився 26 січня 2012 року в Аргентині, - зазначено в тексті документа.

Орейро ще в 2019 році заговорила про отримання російського паспорта. Це прозвучало як жарт в програмі " Вечірній Ургант ". Але вже влітку наступного року стало відомо, що актриса всерйоз подала документи на отримання російського громадянства. Їй запропонували зробити це російські дипломати, так як вона «багато подорожує і має багато зв'язків з Росією». При цьому Орейро відзначала, що не збирається жити в Росії. Подачу документів на громадянство вона називала знаком подяки російським шанувальникам, так як в РФ вона дуже популярна і любима. 

У бесіді з Іваном Ургантом Наталя з екрану звернулася з проханням про громадянство особисто до Володимира Путіна. Орейро сказала, що була в Росії понад 15 разів, тому вважає себе гідною російського громадянства і пообіцяла бути "навіть більш російською, ніж Жерар Депардьє".

У випадку з Депардьє виконати обіцянку актрисі буде зовсім легко. Французький актор отримав паспорт Росії в 2013 році, але незабаром загруз у скандалах, а в березні 2016 року взагалі виїхав з Росії, порівнявши країну з сараєм в одному з інтерв'ю (втім, від громадянства не відмовився). А ось ще один відомий актор, Стівен Сігал, отримавши російський паспорт, поводиться зразково і навіть вступив до місцевої соціалістичної партії.

Новини по темі: Актриса громадянство