8 грудня
Завантажити ще

Переможця Нацвідбору на "Дитяче Євробачення-2021" обрали на тлі скандалу

Переможця Нацвідбору на
Фото: instagram.com/ellen_usenko

На "Дитяче Євробачення -2021" поїде 14-річна Олена Усенко з Білої Церкви. Фінал Нацвідбору пройшов увечері в неділю на UA: Культура. Переможця обрало професійне журі та глядачі за допомогою онлайн-голосування. Олена набрала найбільше балів і від журі, і від глядачів. Вона співала свою пісню «Важіль».

Фінал пройшов в змішаному форматі. У прямому ефірі показали відеозаписи виступів, після учасники включалися по відеозв'язку для обговорення. Фіналісти співали свою оригінальну пісню або пісню, надану організаторами для тих, хто на першому етапі відбору виконував кавер-версію. Це була пісня Марини Круть Save this world.

За день до фіналу з конкурсу знялася Анжеліна Макфарлейн/RREALINA. У підсумку в неділю виступили 11 фіналістів замість 12-ти. Як написав портал muzvar.ua, Анжеліну дискваліфікували, так як автор її пісні відмовився передати права Суспільному. Херсонський автор нібито хотів 10 тисяч доларів за викуп прав. Глава української делегації Оксана Скибінська сказала, що пісню Марини Круть співачка не могла виконати в фіналі, як інші учасники без авторських пісень, так як на першому етапі відбору вона співала власну оригінальну пісню.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Євробачення 🇺🇦 Eurovision (@ eurovision.ua)

Цього року до складу зіркового журі увійшли п'ять осіб: співачка і представниця України на "Євробаченні-2010" ALYOSHA, телеведучий і продюсер Ігор Кондратюк, виконавиця Люба Морозова, головний редактор Karabas Live, музичний журналіст Ігор Панасів і представник України на "Дитячому Євробаченні- 2020 "Олександр Балабанов. Серед 11 фіналістів був всього один хлопчик - Арсеній Грищенко. Фіналістками були Олена Усенко/Ellen Usenko, Дарина Реброва, Марія Ткачук, Дар'я Зінченко, Вероніка Морська, Софія Скварук, Анастасія Дорошенко/Nana Do, Дар'я Кривенко, Єлизавета Петрук і Карина Корнута.

Фінал дитячого «Євробачення-2021» пройде 19 грудня в Парижі.

Новини по темі: Євробачення