Завантажити ще

"Міс Україна 2021"стала 22-річна танцівниця Олександра Яремчук

Фото: instagram.com/yaremchuuk

Переможницею конкурсу краси «Міс Україна 2021» стала 22-річна модель і танцівниця Олександра Яремчук. Вона представить Україну на Miss World-2021, який пройде в Пуерто-Ріко в грудні цього року.

Саша закінчила Київський економічний університет за спеціальністю «Менеджмент бізнес організації». Близько 10 років професійно займалася танцями, як в Україні, так і за її межами. Дівчина любить грати в теніс і захоплюється психологією.

Під час інтелектуального конкурсу, дівчині дісталося питання від Тіни Кароль, яка була в журі. Співачка запитала Сашу, чи знає вона, хто зображений на купюрі в тисячу гривень. Яремчук відповіла правильно: «Вернадський (Володимир - Ред.)» І журі зарахувало відповідь.

Переможниця отримала ексклюзивну корону вартістю 3 мільйони доларів, а також 500 000 гривень. До речі, корону для конкурсу виготовив відомий американський ювелір Джейкоб Арабо, який також був у журі. Корона для «Міс України» виготовлена з 18-каратного золота, 27 сапфірів і 1250 діамантів різної форми вагою 60 і 220 карат.

Друге місце і звання «Віцеміс Україна-2021»отримала Луїза Філатова. Марину Литвин обрали «Міс Земля-2021», вона представлятиме Україну на міжнародному конкурсі Miss Earth. Титул «Міс International-2021» дістався Ользі Шамрай, вона представить Україну на Miss International.

Крім Арабо і Кароль, в журі конкурсу увійшли: мандрівник і експедитор Юхан Нільсон, аукціоніст і колекціонер Симон Пурі, американський стріт-арт художник Алек Монополі, модель Сінді Бруна, дизайнер Андре Тан, фотограф Соня Плакидюк, журналіст Ірина Татаренко і директор конкурсу «Міс Україна »Вероніка Щипцова.

На фіналі «Міс Україна 2021» в Національному палаці «Україна» для гостей виступали Тіна Кароль, MONATIK, DOROFEEVA, GO_A, THE HARDKISS, Артем Пивоваров, WELLBOY, KADNAY, TVORCHI. Ведучими заходу стали: Володимир Дантес, Тарас Цимбалюк, Тимур Мірошниченко та Влад Яма.

 

Новини по темі: Міс Україна Міс Світу