13 червня
Завантажити ще

Ектор Хіменес-Браво розповів про краще побачення в своєму житті і розкритикував сучасні - зі смартфонами

Ектор Хіменес-Браво розповів про краще побачення в своєму житті і розкритикував сучасні - зі смартфонами
Фото: InstagramЕктор Хіменес-Браво

Суддя "МастерШеф" Ектор Хіменес-Браво зараз гостює у рідних в Колумбії. Можливо, цей візит пробудив в темпераментному кулінарії ностальгію, і він вирішив розповісти передплатникам про кращому в житті побаченні. З розповіді випливає, що Ектор і зараз вважає за краще старомодні побачення, а сучасний стан речей, коли замість романтики люди, навіть зустрівшись, витріщаються в смартфони, не схвалює. Романтичними спогадами відомий кухар поділився 21 жовтня в Інстаграм.

Виконав підліткову мрію

- Мені було 19 років, я тоді вже жив в Боготі і працював в ресторані. Одного разу приїхав додому, в Букараманга, і там зустрів дівчину, яка мені дуже подобалася в 14-15 років, я був просто в захваті від неї. Але тоді ми не могли зустрічатися... Звали її Сандра, - згадує Ектор.

Юний кухар зважився виконати свою підліткову мрію і втілити відносини - запросив Сандру на побачення.

- Господи, як же я хвилювався! Я боявся, що вона скаже "ні"! Уявляєте, як я був радий, коли вона погодилася! - написав суддя "МастерШеф".

Побачення Ектор організував сам. За його спогадами, це був вищий клас.

- Мені пощастило, що я латино і що романтика у мене в крові. У нас в місті було одне місце, дуже романтик, з італійський кухнею. Там був напівсвітло, дуже затишно і приглушено, я поставив свічки, запалив їх, придумав сервіровку, все меню і особливий десерт. Вона був дуже здивована, що у мене були гроші на це все, не всі хлопці в 19 років в Букараманга могли собі дозволити це, - розповідає він.

Все пройшло відмінно. Сандра прийшла, молодий кухар доглядав, вони багато розмовляли.

- Я пам'ятаю, як тримав її за руки і дивився в очі, і це теж було по-іншому, не так, як в 14 років.. По-дорослому, а й по-дитячому одночасно, не можу пояснити, але це був добре. Було чарівно або я просто тоді закохався по вуха, - насолоджується спогадами Ектор.

"Зараз дівчата на побаченні думають про те, як зробити Селфі"

Ектор Хіменес Браво визнається, що навіть зараз залишився романтиком - любить старомодні побачення, готуватися до них, переживати, говорити, впізнавати людину. І всім бажає таких побачень, як у нього з Сандрою. Сьогодні особливо - адже, на думку старомодного шеф-кухаря, дівчата тепер "дуже багато переживають за телефон", - більше, ніж за реальні речі.

- На побаченні думають про те, як зробити Селфі, як сфотографуватися в ресторані, ходять на 30 хвилин до вбиральні, щоб зробити фото в дзеркалі... Як? Куди поділося захоплення партнером? - дивується кухар.

Але молодь зараз, як підмітив Ектор, вся "пішли в Діджитал", і шукають інформацію про людину в соцмережах через смартфон, а не у самої людини.

- На побаченні потрібно забути про телефон і дізнаватися людини поруч. Найгірше, коли намагаєшся говорити, жартувати, питати, а людина фокусується на тому, що на екрані телефону. А якщо ця людина може стати твоїм партнером на все життя, а через телефону ти втрачаєш цю можливість? Немає слів... - чи то радить, то чи нарікає Ектор.

Про особисте життя кухаря в наші дні відомо мало - він її не афішує. В інтерв'ю КП в Україні Ектор Хіменес-Браво розповідав, що дуже радий тому, що в Україні оточують дуже красиві дівчата. При цьому вага, груди і талія для нього йдуть на другий план, коли шеф бачить блискучий інтелект. При цьому Ектор не підтвердив, що ні одружений, але і спростовувати свою репутацію завидного холостяка не став.

Втім, романтика не завжди перемагала в Ектор професіонала. Одного разу кухар зізнався, що йому довелося розставити пріоритети по-іншому і розлучитися з коханою заради роботи. А ще, розповідаючи про своє дорослішання, Хіменес-Браво зізнався, що тричі намагався вчинити самогубство.