Завантажити ще

"Королева крику" Джеймі Лі Кертіс вперше показала доньку-трансгендера

Фото: Люди

62-річна американська актриса Джеймі Лі Кертіс вперше показала доньку-трансгендера - 25-річну Рубі. За словами Кертіс, рішення Рубі змінити стать стало "еволюційним і дуже важливим кроком" в їхній родині. Про це актриса розповіла в інтерв'ю People.

- Я знала, що у Рубі був хлопець. Я знала, що Рубі використовувала слово "бісексуал". Але гендерна ідентичність і сексуальна орієнтація - це різні речі. І я знала, що Рубі ставить жіночі аватарки у відеоіграх. Але коли ви запитуєте "У вас була підозра, що Рубі була трансгендером?", я б сказала - ні. Але коли я згадувала життя Рубі, я подумала: "Хм, це, це ті, хм", - поділилася Кертіс.

Актриса зізналася, що наразі Рубі розмовляє "новою мовою", тому вона, аби підтримати дочку, також вивчає "нову термінологію і поняття".

У липні Джеймі Лі Кертіс повідомила, що її 25-річний син Томас зробив камінг-аут. Вона розповіла, що він змінив ім'я на Рубі і тепер збирається вийти заміж за свого бойфренда.

Джеймі Лі Кертіс називають "королевою крику" через ролі у знаменитих фільмах жахів "Хеллоуїн", "Поїзд страху", "Шкільний бал". Актриса також знімалася в комедії "Чумова п'ятниця" разом з Ліндсі Лохан і серіалі "Королеви крику". Джеймі Лі Кертіс одружена з актором і композитором Крістофером Гестом, у пари двоє прийомних дітей: Енні Гест і Томас Гест (тепер Рубі).

Новини по темі: ЛГБТ