Завантажити ще

Вєрка Сердючка показала, як записує новий хіт в Стокгольмі, і процитувала ABBA

Вєрка Сердючка показала, як записує новий хіт в Стокгольмі, і процитувала ABBA
Фото: Павло ДАЦКОВСЬКИЙ.

Український актор і співак Андрій Данилко знову відправився в Стокгольм, щоб записати нову пісню для репертуару Вєрки Сердючки. У своєму інстаграмі 19 жовтня артист розмістив короткий уривок відео зі студії звукозапису, на якому можна почути фрагмент свіжої композиції.

- Спасибі за музику. Стокгольм, жовтень, 2021, - підписав фото і відео артист, використавши крилату фразу-назву одного з хітів якраз шведської групи ABBA.

Однак в створенні нового хіта Сердючці допомагають не музиканти ABBA (вони скоро випускають новий альбом, своїх турбот повно). Подяку "за музику" від Данилка отримали Андреас Орн і Петер Бустрем - шведські продюсери та музиканти. Не так давно артист вже дякував їм за музику, але - іншу. Цей дует написав для Вєрки Сердючки хіт Make It Rain Champagne !, з яким Вєрка перемогла в одній з номінацій української музичної премії Yuna Awards. Саме шведи виявилися авторами хіта.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від VERKA SERDUCHKA OFFICIAL (@v_serduchka)

До публікації Данилко додав знімки з бару в Стокгольмі - не студією єдиною. Як називається трек, коли прем'єра і будь-які інші подробиці Андрій розголошувати не став. З фрагмента відео можна зробити висновок, що композиція (або її частина) доступна лише англійською мовою.

Шанувальники Вєрки, як можна зробити висновок з коментарів до репортажу з Стокгольма, з нетерпінням чекають прем'єри.

Рік тому в Стокгольмі Андрій Данилко в секретній підземній студії записав міні-альбом Sexy, куди увійшли Make It Rain Champagne! і ще три пісні. В кінці 2020 го у артиста померла мама. А навесні 2021-го Данилку довелося спростовувати чутки вже про свою смертельну хворобу.