15 липня
Завантажити ще

Директор Олександра Сєрова розповів останні новини про його самопочуття

Директор Олександра Сєрова розповів останні новини про його самопочуття
Фото: Instagram \Олександр Сєров

У стані важко хворого коронавірусом співака Олександра Сєрова є позитивні зрушення. Після тривожних новин і декількох днів кризи артиста переводять з реанімації в загальну палату. Про це 18 жовтня повідомляє сайт teleprogramma.pro.

Про позитивну динаміку в стані співака розповів журналістам його концертний директор Олександр Федорков.

- Я чув, що Олександра Миколайовича переводять в загальну палату, а це хороший знак. Але взагалі Мішель краще знає, вона ближче до батька. Нову інформацію ми обов'язково викладемо на офіційному сайті, -повідомив представник артиста.

На офіційному сайті Сєрова і в соцмережах його дочки 18 жовтня свіжої інформації не з'являлося. Однак днем раніше Мішель Сєрова також відзначала, що стан хворого поліпшується. У своєму інстаграмі дівчина написала, що її знаменитий батько йде на поправку, закликавши підписників вірити в його остаточне одужання і мислити позитивно. Вона також зазначила, що зараз Олександр Миколайович знаходиться під наглядом лікарів, які роблять все можливе для його відновлення.

Артиста госпіталізували на початку жовтня. На даний момент Олександр Сєров перебуває в лікарні. Раніше повідомлялося, що у співака розвинулася дихальна недостатність II ступеня - мінімальна активність викликає задишку. Стан Сєрова був у свій час важким, з ураженням легень на 50-75%. Хід хвороби ускладнює цукровий діабет, який перейшов в стан декомпенсації на тлі гормональної терапії.

За даними медиків, у артиста є ризик розвитку серцево-судинних ускладнень. Зараз Сєрова лікують антибіотиками і гормонами. Дихає артист через кисневу маску. Він знаходиться в свідомості, стабільний.
Олександру Сєрову 67 років. Почав сольну кар'єру після переїзду в Москву на початку 80-х. Керував ВІА "Черемош" в Чернівцях, в якому співали сестри Ротару - Лідія та Ауріка. Найвідомішими його композиціями є "Ти мене любиш", "Мадонна", "Я люблю тебе до сліз". З 1991 по 2010 артист був одружений з гімнасткою Оленою Стебеньовою. У них є спільна дочка Мішель. Живе з батьком.