15 липня
Завантажити ще

Катя Репяхова відповіла колишній дружині Павліка: Все робиться на публіку, щоб виставити нас в поганому світлі

Катя Репяхова відповіла колишній дружині Павліка: Все робиться на публіку, щоб виставити нас в поганому світлі
Фото: instagram.com/repyahovakate

Нинішня дружина Віктора Павліка Катя відповіла на звинувачення ексжінки співака Лариси Созаєвої. За словами дівчини, Ларису ніхто з квартири не виганяє, а сам Павлік протягом року фінансово допомагає дружині і регулярно виплачує кредит за квартиру. Однак Катя зазначила, що все життя утримувати Ларису і виплачувати кредит за квартиру вони не можуть. Про це Катя розповіла в інстаграмі.

- Віктор Франкович всі ці роки виплачує божевільний кредит, який він узяв на 18 років, коли курс був 8 гривень за долар, а зараз вже 26 або 27. Це величезні гроші, він вже 500 тисяч доларів виплатив, при тому, що квартира коштує 200 тисяч і йому потрібно виплатити ще 200 тисяч. Квартира 4 або 5-кімнатна, коли у них була родина в повному складі - це логічно було, зараз Лариса залишилася одна. Він змушений щомісяця платити 50 тисяч. З цієї суми 25 - квартира, 25 - відсотки, - поділилася вона.

За словами дівчини, вони з Павліком запропонували Ларисі угоду: квартиру вони продають, а їй віддають 100 тисяч доларів. Катя зазначила, якщо вони і далі будуть виплачувати кредит за квартиру, то повинні будуть віддати ще 200 тисяч доларів, але якщо «закриють це питання» зараз, то віддадуть 88 тисяч доларів.

Вона також додала, що не збирається обговорювати цю тему в ЗМІ і своєму блозі. За її словами, якби вона хотіла на цьому «хайпувати», то зробила б це вже давно.

Колишня дружина Віктора Павліка Лариса Созаєва написала в фейсбуці, що співак надіслав їй повідомлення про те, що більше не зможе оплачувати кредит. і квартиру треба продавати. За її словами, Павлік «не подивився мені в очі, не поговорив, а просто прислав смс». На наступний ранок їй написала Репяхова. У своєму листі Катя порадила Ларисі «дорослішати і дивитися на світ реально» і «жити за рахунок себе, а не за рахунок колишнього чоловіка, маніпулюючи ним».

Новини по темі: Віктор Павлік