7 грудня
Завантажити ще

Ольга Горбачова розповіла про колишню дівчину Юрія Нікітіна

Ольга Горбачова розповіла про колишню дівчину Юрія Нікітіна
Фото: instagram.com/gorbachovaolga

Українська співачка Ольга Горбачова розповіла про дівчину, з якою Юрій Нікітін зустрічався під час їх розриву. За її словами, новий роман продюсера складно було назвати щасливим і гармонійним.

- У нього були одні відносини. Але дівчина була дуже складна і вона якось намагалася через загальне коло мене зачіпати чимось. Але я собі нагадувала японську мудрість - що треба сісти на березі річки і чекати, поки повз пропливе труп ворога, - розповіла артистка в інтерв'ю "Зірковому шляху".

Однак незабаром роман Нікітіна дійсно закінчився і він повернувся до Ольги. За словами співачки, це добре, що тоді продюсеру дісталася "молоденька дурненька дівчинка", бо він тільки в цих відносинах зрозумів, що йому потрібна саме Горбачова.

Ольга Горбачова одружена з українським продюсером Юрієм Нікітіним, генеральним директор компанії mamamusic. Він продюсує KAZKA, Вєрку Сердючку, НеАнгели. Пара вперше одружилася в 2007 році, але в 2009 трапилося розлучення. 30 червня 2016 року Ольга і Юрій зіграли друге весілля. У пари є дочка Поліна 2006 року народження і дочка Серафима 2014 року народження.