Завантажити ще

З'явився перший трейлер фільму "Я, "Побєда" і Берлін", знятого за книгою Кузьми Скрябіна

З'явився перший трейлер фільму
Фото: tv.ua

Вийшов перший трейлер фільму "Я, "Побєда" і Берлін", знятого за мотивами книги Кузьми Скрябіна. Картина буде у прокаті вже навесні наступного року і розповість історію хлопця музиканта-початківця на ім'я Кузьма.

За сюжетом фільму він за три дні до концерту вирішує відправитися зі своїм другом Бардом у Берлін на старій "Перемозі". Кажуть, там є колекціонер, який готовий обміняти жовту бестію на шестисотий "Мерс". Кузьма обіцяє своїй дівчині Барбарі повернутися додому на новій тачці, а хлопцям з групи - встигнути на виступ, але вже з перших хвилин подорожі все йде не за планом.

Роль Кузьми виконав актор Іван Блиндар ("Сквот 32"). Разом із ним в картині зіграли Марія Стопник ("Спадщина брехні") і Володимир Ґева.

Зйомками стрічки займалися компанія Star Media, FILM.UA Distribution, "Кіноманія", Міністерство культури та інформаціооной політики і Держагенція України з питань кіно.

- Цей проект для Star Media особливий - в нього вкладено багато душі і любові окрім виробничих ресурсів. Для нас дуже важливим є те, що це об'єднання сил і творців проекту, і підтримки держави в особі Держкіно, і представників великого соціально відповідального українського бізнесу, зокрема інноваційної компанії Golden Tile Ceramic Group - українського виробника керамічної плитки, який особливу увагу приділяє розвиткові український культури та знакових для країни і глядачів проектів, - сказала Ольга Пантелеймонова, генеральний директор Star Media.

Творці картини також обіцяють глядачам сюрприз: у фільмі прозвучать кавери на пісні Скрябіна у виконанні відомих українських музикантів.