Завантажити ще

Зірка "Зачарованих" Шеннен Доерті розповіла про свою хворобу: Мене рано списувати з рахунків

Зірка
Фото: watchwithkristin - Шеннен Доерті

Американська актриса Шеннен Доерті розповіла, що продовжує зніматися у фільмах, не дивлячись на останню стадію раку грудей. За її словами, людей з таким діагнозом часто "списують з рахунків" і припускають, що вони приречені. Однак актриса вважає, що це не так. Про те, як проходить її лікування вона розповіла в ефірі Good Morning America.

- Я не хочу здаватися. Я просто буду діяти, я буду продовжувати боротися, щоб залишитися в живих. Я вважаю акторську гру рятівною. А ще хочу, щоб люди перестали припускати, що ми приречені, і дали нам шанс довести, що вони не мають рації. Зараз моя робота більш корисна, ніж будь-коли, - підкреслила Шеннен.

У 2015 році у Доерті вперше діагностували рак грудей. У 2016 році вона перенесла мастектомію і хіміотерапію. У 2017 році вона розповіла, що увійшла в ремісію, однак в 2019 році хвороба знову повернулася і тепер вона на IV стадії. Однак незважаючи на хворобу, актриса продовжує зніматися. Скоро на екрани вийдуть відразу три фільми з її участю: "Ціною життя", "Список на все життя" і "Фортеця".

50-річна Шеннон Доерті найбільш відома за роллю Бренди Волш в серіалі "Беверлі-Хіллз 90210" та Прю Холлівелл в серіалі "Зачаровані".