Завантажити ще

Джастін Бібер випустив самокрутки з марихуаною, заявивши, що вона корисна для психічного здоров'я

Джастін Бібер випустив самокрутки з марихуаною, заявивши, що вона корисна для психічного здоров'я
Фото: twitter.com/justinbieber

Джастін Бібер випустив лімітовану серію самокруток з марихуаною. Для випуску продукту 27-річний співак об'єднався з каліфорнійським виробником Palms, пише Forbes.

Бібер заявив, що канабіс корисний для психічного здоров'я. Обмежена серія конопель отримала назву Peaches, в честь однієї з останніх пісень Бібера, в якій є слова про коноплі. Її продаватимуть в чотирьох штатах США, в яких легалізована марихуана: Каліфорнії, Неваді, Массачусетсі і Флориді.

Peaches коштуватимуть від 50 до 60 доларів за упаковку. Джастін Бібер брав активну участь у створенні продукту: від вибору сортів марихуани до дизайну упаковки. Всі упаковки Peaches, крім Флориди, будуть продаватися з запальничкою.

Palms - бренд, заснований в 2018 році, штаб-квартира знаходиться в Голлівуді. Частина прибутку від продажів компанія направить некомерційної організації Veterans Walk and Talk, яка виступає за медичне використання марихуани, щоб допомогти ветеранам впоратися з психічним здоров'ям, посттравматичним стресовим розладом і тривогою. А також некомерційної організації Last Prisoners Project, яка домагається звільнення людей, засуджених за зберігання марихуани.

У липні Верховна Рада України провалили голосування за легалізацію медичної марихуани. За законопроект №5596 проголосували 184 нардепа при необхідній кількості в 226.

Фото: Martin Murillo for Palms

Фото: Martin Murillo for Palms