Завантажити ще

Брітні Спірс відсвяткувала звільнення від батька відвертою фотосесією

Брітні Спірс відсвяткувала звільнення від батька відвертою фотосесією
Фото: instagram.com/britneyspears/

Не минуло й доби після рішення суду про позбавлення Джеймі Спірса опіки над дочкою, як Брітні «пішла у відрив», оприлюднивши ряд оголених знімків. Серію пікантних фотографій вона опублікувала в Інстаграме.

- Гра в Тихому океані нікому не зашкодить !!!! Псссс фото не редагував, - підписала знімки 39-річна артистка, яка на даний момент разом з 27-річним нареченим Сем Асгарі відпочиває на одному з островів в Тихому океані.

Користувачі соцмереж не пройшли повз відвертих знімків артистки, засипавши її компліментами. «Приємно бачити тебе таой щасливою і вільною! Ви це заслужили »,« Буквально своб Брітні Спірс оголилася в Тихому океані одная Брітні »,« Народжена понад вільна жінка »,« Королева наготи », - написали фоловерів.

Джеймс Спірс був опікуном своєї дочки з 2008 року - після публічного зриву співачки. У 2019 м суддя призначив його єдиним розпорядником майна дочки після того, як його соконсерватор Ендрю Уоллетом пішов у відставку. 30 вересня 2021-го року суд прийняв рішення про поки тимчасову відміну опікунства над артисткою. Замість Джеймі поки справами Брітні буде займатися бухгалтер Джон Забела. Він буде відповідати за фінансові справи артистки до тих пір, поки суд не вирішить, що вона готова подбати про себе сама.

Оголені знімки від Брітні Спірс

Брітні Спірс порадувала "голими" фото

Новини по темі: Брітні Спірс