24 липня
Завантажити ще

Солістка Go_A про свою орієнтацію: Жінки з дитинства проявляли до мене інтерес

Солістка Go_A про свою орієнтацію: Жінки з дитинства проявляли до мене інтерес
Фото: instagram.com/moon.sister.photo

Катерина Павленко з групи Go_A в інтерв'ю Славі Дьоміна для Люкс ФМ заявила, що ніколи не зустрічалася з жінками. Телеведучий сказав, що про неї ходять відповідні чутки. Катерина сказала, що не стикалася з плітками про свою орієнтацію. При цьому з нею неодноразово намагалися познайомитися жінки.

- До мене часто виявляють інтерес жінки. Це було завжди, з дитинства. До відносин не доходило ніколи. До якихось розмов доходило. Я не знаю, як на це реагувати. Нейтрально [ставлюся], - сказала Павленко.

При цьому співачка заявила, що їй подобаються хлопці.

- Я повинна бути впевнена в тому, що це мій чоловік. Це відчувається. Мені дуже важливо, щоб мене розуміли. Іноді я складною людиною буваю. Виникали кризові моменти [в минулих відносинах]. Коли все добре, я керма процесами в стосунках, все кльово. А коли у мене виникають труднощі, мені потрібна підтримка, саме в ці моменти ти можеш зрозуміти, що за людина з тобою поруч. Навіть якщо ти сильно закоханий і бачиш, що людина взагалі не відстрілює, хто ти, і він тебе знає на рівні фактів, але зовсім не підозрює, що ти відчуваєш, мені це не підходить, - сказала Павленко.

Співачка зазначила, що жодного разу не була серйозно закохана.

- Зараз, аналізуючи закоханості, я розумію, що це були просто симпатії, але коли я закохуюся - це надовго. Я більше однолюб. Я можу любити багатьох людей, як людей. У мене швидких відносин ніколи не було. Якщо у мене стосунки, то це мінімум три роки. Не скажу, що не любила цих людей. Я їх любила. У мене все відносини починалися з дружби. Це були глибокі розмови, спільні тусовки і інтереси, музика, а потім вже почуття, - сказала Катя.

ДОВІДКА

Катерині Павленко 33 роки. Українська співачка, фольклористка, композитор, автор пісень, солістка групи Go_A.

Фіналістка національного відбору 2020 з піснею "Соловей". Представниця України на 64-му пісенному конкурсі "Євробачення" в Нідерландах з піснею "Шум". Посіла п'яте місце, а за підсумками глядацького голосування - друге.

Новини по темі: Go_A ЛГБТ