15 липня
Завантажити ще

Джеймі Спірс зібрався чесно допомагати Брітні після втрати опіки

Джеймі Спірс зібрався чесно допомагати Брітні після втрати опіки
Фото: REUTERS/Маріо Анцуоні/Фотографія файлу

Адвокат Джеймі Спірса Вівіан Лі Торін зробила заяву після того, як суд позбавив її підзахисного опікунства над співачкою Брітні Спірс. Згідно із заявою адвоката від імені Джеймі, батько Брітні має намір і далі піклуватися про інтереси дочки. Про це повідомляє ABC11.

- Містер Спірс любить свою дочку всім серцем. Протягом 13 років він діяв виключно в її інтересах, будучи опікуном і батьком. Це почалося з моменту згоди опікати її, коли вона добровільно погодилася на опікунство. Плюс він відновив її кар'єру і її відносини з дітьми.

Кожен, у кого в родині є людина з психічними відхиленнями, розуміє, скільки хвилювань і сил на це йде. Для містера Спірс це також означало замовкнути і не відповідати на всі ці хибні і провокують атаки публіки, медіа і з недавнього часу і адвоката самої Брітні.

Все це робить рішення вчорашнього суду ще більш розчаровує, і чесно кажучи, поганим для Брітні. Суд був неправий, призупинивши повноваження батька, призначив незнайомця на його місце для управління майном, та ще й продовжив це опікунство, яке Брітні молила зупинити раніше цього літа.

Повторюся, це була саме ініціатива Містера Спірс зупинити опікунство, коли від адвоката самої Брітні цієї ідеї не надходило. Саме містер Спірс вчора просив суд негайно припинити опікунство на місці, в той час як адвокат Брітні виступав проти цього.

Незважаючи на призупинення повноважень, батько буде продовжувати діяти в найкращих інтересах своєї дочки і чесно допомагати прийти до позитивного результату, - заявила Вів'єн Торін.

Історія питання

У США опікунів призначає суд. Опікуни контролюють фінансову і особисте життя своїх підопічних з фізичними або розумовими вадами або літніх людей.

Брітні Спірс призначили опікунство, оскільки в 2006-2007 роках після розлучення з чоловіком американським танцюристом Кевіном Федерліном вона лікувалася від наркозалежності і мала проблеми з ментальним здоров'ям. У 2008 році Джеймі Спірс і адвокат Ендрю Воллет стали опікунами артистки. Волетті згодом відмовився від статусу опікуна. Джеймі Спірс контролював фінансову і особисте життя співачки.

Фанати артистки виступили в соцмережах з гаслом "Звільніть Брітні". На їхню думку, артистці призначили опікунська статус проти її волі. Фанати наполягали, щоб суд повернув артистці дієздатність. Джеймі Спірс заявив, що це безпідставні звинувачення.

У червні 2021 року Брітні Спірс в суді заявила, що хоче вийти з-під опіки батька.

- Я брехала і говорила всьому світу, що зі мною все добре і я щаслива... Я травмована. Я нещасна. Я не можу спати, - висловилася знаменитість.

Джеймі Спірс погодився на відмову від опікунської статусу, а згодом запропонував скасувати його для Брітні. 29 вересня суд Лос-Анджелеса позбавив Джеймі Спірса опікунської статусу.