24 липня
Завантажити ще

Жан Беленюк - у відповідь на чутки про орієнтацію: Я гетеросексуал

Жан Беленюк - у відповідь на чутки про орієнтацію: Я гетеросексуал
Фото: instagram.com/zhanbeleniuk

Олімпійський чемпіон з греко-римської боротьби та український нардеп Жан Беленюк не любить розповідати про особисте життя, через що нерідко йому приписують неіснуючі романи і розпускають різні чутки. Одна з них - що спортсмен нетрадиційної орієнтації. В інтерв'ю YouTube-каналу Dorotye Беленюк спростував цю інформацію.

- А ось я чув, що Жан Беленюк, напевно, гомосексуаліст... Людям потрібно постійно про щось говорити. Ну нехай собі говорять. Це ніяк не зачіпає ані мого особистого життя, ані сприйняття реальності. У мене все нормально з орієнтацією. Я гетеросексуал, - зазначив він.

За словами спортсмена, він п'ять років перебував у стосунках з дівчиною, але пара розлучилася через складні характери. Як зазначив Жан, мама не просить онуків і не квапить його із створенням сім'ї.

- У нас нормальні стосунки. Я думаю, що їй би хотілося цього, але, звичайно, це така справа... не до магазину сходити, а одружитися (посміхається). Це ж певний процес, почуття. Потрібно, щоб всі пазли зійшлися. Так не буває, що захотів - "завтра піду одружуся" - і пішов одружився, - уточнив борець.

Жану Беленюку 30 років. Він срібний призер Олімпійських ігор 2016 року і олімпійський чемпіон з греко-римської боротьби 2020 року в Токіо. З 2019-го він народний депутат від партії "Слуга народу". Після перемоги на Олімпіаді потрапив до Книги рекордів Гіннесса як перший депутат - олімпійський чемпіон.

Новини по темі: Жан Беленюк