Завантажити ще

Суд позбавив Брітні Спірс від опіки батька

Суд позбавив Брітні Спірс від опіки батька
Фото: Reuters

Тимчасові повноваження суд передав новому опікунові - бухгалтеру Джону Забілу. Він візьме на себе фінансові справи Брітні до тих пір, поки суд не вирішить, що артистка готова подбати про себе сама і опікунство може бути повністю припинено, пише CNN.

Брітні Спірс може остаточно позбутися опіки вже через кілька місяців - ще одне судове засідання має пройти до кінця року. Воно повинно поставити остаточну крапку в справі про опікунство над поп-зіркою.

Самою Брітні і її батьків в суді не було. Джеймі і Лінн Спірс виходили на зв'язок з суддею через Zoom.

- Я дійсно вважаю, що відсторонення Джеймса Спірса від опікунства є благом для міс Спірс, - прокоментувала своє рішення суддя Пенні.

Під час суду перед його будівлею перебувала натовп фанатів Брітні Спірс. В їх руках були плакати з написами «Брітні не ваша власність», «Звільніть Брітні» і гігантські паперові серця з написом «Любов».

Раніше Брітні виступила на засіданні Верховного суду округу Лос-Анджелес по відеозв'язку, заявивши, що піддавалася з боку батька численним психіатричним оглядам. За непокору Джеймс відправляв її в психіатричну клініку, де її напихали нейролептиками.

Джеймс Спірс був призначений опікуном своєї дочки в 2008 році після публічного зриву співачки. У 2019 м суддя призначив його єдиним розпорядником майна дочки після того, як його соконсерватор Ендрю Уоллетом пішов у відставку.

Через рік повірений Брітні Спірс Семюел Д. Ингем III подав прохання про відсторонення Джеймі Спірса. Ингем сказав, що його клієнтка боялася свого батька і вважала за краще б, щоб її справа велося професіоналами. У листопаді 2020 роки після чергового прохання поп-діви суд прийняв рішення про призначення соопекунов фінансової компанії Bessemer Trust.

Зараз Брітні щосили готується до весілля. З чуток, юристи співачки готують жорсткий шлюбний контракт, щоб захистити Брітні і її стан в разі розлучення.

Новини по темі: Суд Брітні Спірс