Завантажити ще

Дженніфер Еністон заявила, що готова до романтичних стосунків і описала чоловіка мрії

Дженніфер Еністон заявила, що готова до романтичних стосунків і описала чоловіка мрії
Фото: instagram.com/jenniferaniston

Американська актриса Дженніфер Еністон заявила, що готова до відносин, хоч і насолоджується самотністю. Про це вона повідомила Брюсу Бозза в ефірі Radio Andy.

- На мій радар ще не потрапив жоден важливий людина, але я думаю, що пора. Думаю, я готова поділитися собою з іншим, - сказала Еністон.

52-річна Еністон відзначила, що майже 30 років життя витратила на відносини і дійсно насолоджувалася.

- Я не хотіла [зустрічатися] довгий час, і мені дійсно подобалося бути самою собою, не будучи частиною пари, - сказала актриса. - Я вже була частиною пари. Оскільки [на початку відносин] мені було 20 років, було щось дійсно приємне в тому, щоб знайти час.

Еністон версія, що повинна особисто познайомитися з чоловіком, а не в додатку для знайомств. Артистка сказала, що відносить себе до "старої школи" в цьому питанні.

- Люди більше не підходять знайомитися. Вони цього не роблять. Це дивно, - сказала Еністон.

За словами артистки, перший поцілунок "дуже важливий", щоб зрозуміти, наскільки ви сумісні. Артистка зазначила, що шукає певні риси характеру в партнері.

- Легкість, з якою розмова протікає в перший раз, це хороший показник, - сказала Дженніфер. - Впевненість, але не зухвалість. Гумор, будь ласка, дуже прошу. Щедрий, добрий до людей. І той, хто цінує здоровий спосіб життя, теж просто необхідний. Я вважаю, що фітнес важливий, і не тільки для зовнішнього вигляду, адже я хочу залишитися тут надовго, а не опинитися в інвалідному кріслі, коли мені виповниться 80, - сказала Еністон.

У вересні 2021 року Еністон також заявляла, що не хоче зустрічатися з чоловіком з Голлівуду.

Еністон була одружена з Бредом Піттом з 2000 по 2005 рік, а з 2015 по 2017 роки - за Джастіном Теру. Артистка зберегла дружні відносини з колишніми чоловіками. Артистка також намагалася побудувати серйозні стосунки з Вінсом Воном, Джоном Майєром, Бредлі Купером і Джерардом Батлером.

Новини по темі: Дженніфер Еністон