Завантажити ще

Анастасія Приходько розповіла про пережиту анорексію

Анастасія Приходько розповіла про пережиту анорексію
Фото: Інстаграм співачки

Анастасія Приходько пережила початкову стадію анорексії, коли навчалася в Київському національному університеті культури й мистецтв. Про це 34-річна співачка розповіла в Інстаграмі.

Приходько на певний час відмовилася від їжі, коли їй було 18 років. Приводом для цього стали зауваження друзів.

- Я була трохи повненька, треба було  втягувати живіт, було друге підборіддя, з яким я все життя борюся. Чимало було "друзів", які говорили, що живіт висить - втягни живіт. Почала дробове харчування - все потроху, дійшло до відрази до їжі, почало нудити від неї. На вагах було 47-48. Я зрозуміла, що можу два дні не їсти, пити воду, з'їсти капусту, коли звичка спрацьовувала, що щось таки потрібно з'їсти. Психолог сказала, що у мене початкова стадія анорексії, - повідомила співачка.

Вилікуватися Приходько допомогло спілкування з мамою. Співачка зазначила, що тоді на певний час вона йшла з дому, а увага мами та приготована нею їжа повернули апетит. Відтоді підтримувати форму майбутня артистка вирішила за допомогою спорту.

Анастасія Приходько - заслужена артистка України, переможниця сьомого сезону російського шоу "Фабрика зірок". У 2009 році представляла Росію на Євробаченні з піснею "Мамо".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Анастасія Приходько (@prykhodko_official)