28 листопада
Завантажити ще

Перше побачення на "Холостячці" Злата Огнєвич назвала найкращим у своєму житті

Перше побачення на

У другому випуску шоу " Холостячка " бізнесмен Дмитро Шевченко та співачки Злата Огневич стрибнули з парашутом з висоти 3000 метрів. Під час знайомства 37-річний власник клінінгової компанії і студії дизайну не отримав бутоньєрку від співачки, але вона дала йому шанс влаштувати романтичне побачення, яке стало для неї першим на проекті.

Злата зізналася, що 10 років мріяла про стрибок з парашутом, але контракт з продюсером забороняв їй займатися ексрімальнимі видами спорту, щоб не нашкодити здоров'ю. Але контракт закінчився, і тепер співачка готова пуститися у всі тяжкі.

- Краще побачення в моєму житті! Мріяла я про таке? Так! І дуже давно. Чи думала, що вже на першому побаченні з чоловіком мене чекає стрибок з парашутом? Звичайно ж ні! Я вухам своїм не повірила, коли Діма запропонував разом стрибнути. Та ще з висоти 3000 метрів. Відчуття....Всех слів не вистачить, щоб передати, наскільки це круто, гостро, фантастично незабутньо! Я закохалася в небо 🤍 з першого стрибка і тепер.... Хочу ще, - поділилася Злата емоціями в Інстаграм.

Спочатку Златі не сподобалося, що Діма виявляв мало знаків уваги і був дуже закритим. Але коли співачка злякалася і навіть хотіла відмовитися від стрибка, чоловік взяв її за руку і почав заспокоювати. Це співачці сподобалося і на церемонії троянд Дмитро отримав бутоньєрку.

У другому випуску шоу "Холостячка" покинули відразу два учасники. 36-річний тренер з плавання Ігор Присяжнюк пішов сам, так як не відчув потягу до співачки і не міг суміщати зйомки і роботу. З 29-річним айтишником Євгеном Селютіної попрощалася Злата Огневич. Співачці не сподобалася його безинициативность.

Новини по темі: Злата Огневич Холостячка