Завантажити ще

Канал «Україна» назвав дату прем'єри другого сезону гіпершоу «Маска»

Канал «Україна» назвав дату прем'єри другого сезону гіпершоу «Маска»

Масштабне шоу-детектив повертається - прем'єра нового сезону самого зоряного і загадкового на українському телебаченні і в усьому світі проекту відбудеться вже 23 жовтня в 21:00 на каналі «Україна».

Другий сезон гіпершоу «Маска» буде ще більш цікавим та інтригуючим. Глядачі познайомляться з 20 абсолютно новими героями, які зроблять все можливе, щоб їх особистості як можна довше залишилися нерозсекреченими. Після успіху першого сезону творці проекту отримали величезну кількість пропозицій від селебріті з бажанням брати участь у другому сезоні. Тому кастинг у шоу «Маска-2», говорить директор Департаменту розважальних програм каналу «Україна» Анатолій Сябро, був дуже ретельним і довгим.

«Вирішальним моментом у виборі зірки під маску стало вміння перевтілюватися, змінювати манеру спілкування, тембр голосу. Я з упевненістю можу сказати, що нашим детективам і нашим глядачам буде ой як не просто в цей раз розсекретити учасників шоу! » - інтригує Анатолій Сябро.

Слова про складність кастингу підтверджує музичний продюсер проекту Сергій Грачов. На етапі голосових проб потенційним учасникам потрібно було виконати близько 30 пісень абсолютно різних жанрів, напрямків, до того ж на різних мовах - все заради того, щоб заплутати глядачів.

«Згідно з правилами шоу, у нас повинно бути близько 40 відсотків учасників-співаків і 60 відсотків - НЕ співаків. Як ви думаєте, з ким складніше працювати? А ось і не вгадали! - посміхається Сергій Грачов. - Невокалістів потрібно просто навчити співати, а з співаючими людьми нам необхідно знайти ту манеру виконання, при якій їх тембри не були б впізнати. Звичайно, вони відразу хочуть продемонструвати всю міць своїх голосів, але у нас інше завдання - зробити так, щоб глядач їх не розсекретив. Ось тут і починається найцікавіше! »

Режисери проекту Костянтин Томільченко, Олександр Братковський, Ярослав Губський і Сергій Гуман відкривають завісу створення видовищних номерів для другого сезону «Маски».

«У нас будуть учасники, яким через об'ємні костюми дуже складно пересуватися на сцені, тому для них потрібен особливий підхід до драматургії - з вражаючим своїм масштабом балетом, оригінальними сценічними рішеннями. Є, наприклад, персонаж Скандал, постановки якого будуть такими ж скандальними, як і він сам. Або Робот, для якого ми створюємо дуже технологічні номера », - розкриває секрет Ярослав Губський.

Крім цього, режисери-постановники зізнаються - в деяких постановках братимуть участь самі: «Проект настільки захоплюючий, що нам дуже хочеться не тільки придумувати і втілювати задуми, але і стати безпосередньою їх частиною!»

Нові яскраві образи і несподівані таланти продемонструє і іскрометний ведучий «Маски» Володимир Остапчук. Їх подробиці він поки не розкриває, але зізнається, що одним перетворенням у другому сезоні довів одного із зоряних детективів до сліз. А ще Остапчук закликає глядачів бути вкрай уважними до всього, що вони побачать і почують на сцені.

«У другому сезоні підказки, ребуси і натяки на особистості масок можуть бути скрізь - в моїх словах, в костюмах учасників, в сюжетах перед виступами і навіть в номерах, - розповідає Володимир Остапчук. - При цьому я, як і 99 відсотків команди, яка працює над шоу, як і раніше не знає, хто знаходиться під масками. Обіцяю - буде настільки інтригуюче, що ви не зможете відірватися від екрану! »

Як повідомлялося раніше, над неймовірними образами в новому сезоні працюють відразу 3 художника по костюмах - Леся Патока, Назар Дідик та Артем Строзенко. А розгадувати знаменитостей під масками будуть зіркові детективи, улюбленці глядачів з першого сезону - NK | Настя Каменських, Олег Винник, Оля Полякова, Андрій Данилко та DZIDZIO.

Дивіться продовження самого зоряного і загадкового на українському телебаченні шоу «Маска» вже 23 жовтня в 21:00 на каналі «Україна»!

Новини по темі: Телеканал Україна Шоу