Відкритий лист трудового колективу спеціалізованого підприємства «Голографія» щодо можливого лобіювання бізнес-інтересів ТОВ «Київголографія»

Відкритий лист трудового колективу спеціалізованого підприємства «Голографія» щодо можливого лобіювання бізнес-інтересів ТОВ «Київголографія»

Пану Кудрявцеву В.В., заступнику генерального прокурора України.

Пану Присяжнюку М.В., міністру аграрної політики. 

Вельмишановні Вікторе Вікторовичу та Миколо Володимировичу! 

Трудовий колектив спеці­алізованого підприємства «Голографія» вже неодноразово звертався до Генеральної прокуратури України з відкритим листом щодо можливого лобі­ювання вами як високопосадовцями на державному рівні комерційних інтересів приватної фірми ТОВ «Київголографія».

Але відповіді на запитання трудового колективу спеці­алізованого підприємства «Голографія» від Генеральної прокуратури України донині не надійшло. Відповідь дала тільки Адмініс­трація президента України, яка зобов’язала Генеральну прокуратуру повідомити про результати розгляду даного питання (додаток 1).

Разом з тим на вітчизняних виробників iз різних джерел продовжується чинитися тиск та надходять погрози про відкриття кримінальних справ. Також у ЗМІ з’явилась інформація, що ви, Миколо Володимировичу, можливо, причетні до просування інтересів «Київ­голографії». За повідомленнями з різних джерел, на постачальників товарів та послуг у сфері АПК, які користуються бланками суворої звіт­ності, з боку Міністерства аграрної політики чиниться тиск з метою безумовного використання ними бланків з голограмами, начебто виробленими «Київголографією».

Але, як пишуть ЗМІ, ця фірма навряд чи самостійно виробляла продукцію, адже в серпні 2010 р. вона не здійснила жодної зов­нішньоторговельної операції. Тобто ЗМІ дійшли висновку, що сировина, необхідна для виробництва голографічних елементів, фірмою навряд чи закупалась, а отже, малоймовірно, що вона виробляла відповідну продукцію.

Разом з тим, як пишуть ЗМІ, в серпні на адресу «Київголографії» з боку державного під­приєм­ства «Київська офсетна фабрика» Міністерства фінансів України було перераховано близько 6,4 млн грн. У серпні ж ці кошти «Київголографія» перерахувала на адресу ТОВ «Олімп і Ко» та ТОВ «Стандарт Інк». Як припускають ЗМІ, ці державні кошти було напрямлено на «Київську офсетну фабрику» за розпорядженням Мініс­терства аграрної політики, а через «Київголографію» їх було виведено на ТОВ «Стандарт Інк» та ТОВ «Олімп і Ко», які створені тільки в червні 2010 р. та мають статутний капітал у розмірі 900 грн. кожна. ЗМІ припускають, що цими коштами в результаті скористалися деякі чиновники, а через ТОВ «Стандарт Інк» узагалі можуть йти контрабандні поставки голограм із-за кордону.

Враховуючи, що трудовий колектив спеціалізованого під­приємства «Голографія» так і не отримав відповіді на свої запитання, наполегливо просимо надати вичерпні та правдиві від­по­віді на запитання, які були оприлюднені в перших двох відкритих листах, та перевірити інформа­цію, опубліковану в ЗМІ відносно діяльності «Київ­голографія»:

1. Як Ви, шановний Вікторе Вікторовичу, можете пояснити наявну у нас інформацію від­носно того, що протягом останніх років Ви особисто зустрічаєтесь в приміщенні Генеральної прокуратури України з одним iз учасників ТОВ «Київголографія» та начебто зі своїм особистим другом Євгеном Долгопятом (він же Фельдшеров), який скрізь, навіть у розмовах з конкурентами, не приховує, що знаходиться у близьких відносинах з Вами?

2. Чи можна дізнатися прізвище особи, яка виписувала перепустки до Генпрокуратури Світлані Гончарук (директор ТОВ «Київголографія») та Євгену Долгопяту (він же Фельдшеров)? За якою саме кримінальною справою вони давали свідчення і як часто відвідували Генеральну прокуратуру?

3. Як Ви, шановний Вікторе Вікторовичу, можете пояснити інформацію про те, що Ви, можливо, чините тиск на державних службовців з метою передачі фірмі «Київголографія» державних замовлень на виготовлення голографічних захисних елементів? І це в той час, коли вказана фірма, можливо, не має реальних виробничих потужностей і навіть не спроможна продемонструвати документи про те, звідки у неї з’явилося так зване устаткування, яке «Київголографія» декларує під виглядом начебто існуючих виробничих ліній.

4. Чи можна оприлюднити інформацію про те, яку кількість телефонних дзвінків було здійснено з Ваших, пане Кудрявцев, мобільних та службових номерів на телефони Є. Долгопята та С. Гончарук? Публікуємо їх відомі телефонні номери: Є. Долгопят - (096) 416-77-04, (067) 275-87-74, С. Гончарук - 0 (44) 412-90-53.

5. З яких питань Ви, шановний Вікторе Вікторовичу, можливо, телефонували міністру аграрної політики Миколі Присяжнюку та його заступнику Ігорю Якубовичу? У рамках розслідування яких кримінальних справ Ви їм телефонували? Чому ці дзвінки збігаються у часі з активними діями чиновників по можливому лобі­юванню ними бізнес-інтересів ТОВ «Київ­голографія»?

6. З яких питань Вам, шановний Миколо Володимировичу, можливо, телефонував заступник генерального прокурора Віктор Кудрявцев? Чому ці дзвінки збігаються у часі з активними діями чиновників по можливому лобіюванню ними бізнес-інтересів ТОВ «Київ­голографія»?

7. Як ви, Вікторе Вікторовичу та Миколо Володимировичу, поясните інформацію, що нещодавно з’явилася у ЗМІ, про те, що «Київ­голографія» навряд чи самостійно виробляла продукцію по замовленню Міністерства аграрної політики, оскільки в серпні 2010 р. вона не здійснила жодної зовніш­ньоторговельної операції і, ймовір­но, не закупала сировину, необхідну для виробництва голографічних елементів?

8. Скільки, шановний Миколо Володимировичу, нових бланків суворої звітності системи Мінагрополітики з так званими голограмами «МінАгро» вже надруковано? Чим саме займається державне під­приєм­ство «Украгроспецпос­тач», для чого воно було створене і чому саме воно займається замовленням бланків суворої звітності для Міністерства аграрної політики? Адже під час прес-конференції 1 жовтня 2010 р. Ви, Миколо Володимировичу, заявили, що всі державні підприємства, які надають необґрунтовані послуги, будуть ліквідовані. Чи стосується ця ліквідація ДП «Украгроспецпос­тач»?

9. Як Ви, Миколо Володимировичу, поясните те, що, за повідомленнями ЗМІ, голограми ТОВ «Київголографія» призведуть до суттєвого подорожчання бланків системи МінАП? А Ви на прес-конференції 1 жовтня 2010 р. заявили, що всі кроки, які призведуть до подорожчання послуг, будуть ліквідовані. Чи не розходяться Ваші слова з реальними ділами?

10. За що саме і чому державні кошти в розмірі 6,4 млн грн. були перераховані ДП «Київська офсетна фабрика» на адресу ТОВ «Київголографія», яка потім мит­тєво перерахувала їх ТОВ «Стандарт Інк» та ТОВ «Олімп і Ко»? За які послуги чи товари ТОВ «Київголографія» перерахувала ці кошти ТОВ «Стандарт Інк» та ТОВ «Олімп і Ко»?

11. Чому Ви, Вікторе Вікторовичу, як представник правоохоронного органу України проігнорували норми Закону України «Про звернення громадян» та не надали відповідь на відкритий лист колективу спеціалізованого під­приєм­ства «Голографія» (лист був вручений в приймальні Генеральної прокуратури 22 липня 2010 р. та зареєстрований під №152690-10)? 

12. Чому Ви, Вікторе Вікторовичу, чините тиск на редакцію видання «Комсомольская правда» в Украине», яке опублікувало згаданий відкритий лист? 

Додаток: 

1. Лист Адміністрації президента України від 13.09.2010 р.

№ 22/107148-26 К (на 1 арк.) 

З щирою повагою, трудовий колектив спеціалізованого підприємства «Голографія». 

Политика

В Нью-Йорке закрыли Статую Свободы, куда туристы покупают билеты за месяцы
В Нью-Йорке закрыли Статую Свободы, куда туристы покупают билеты за месяцы 123

Национальный памятник закрыли из-за неразберихи с финансированием.

В Румынии тысячи людей снова вышли на улицы в знак протеста
В Румынии тысячи людей снова вышли на улицы в знак протеста [онлайн трансляция] 563 1

На улицы Бухареста и других румынских городов люди вышли протестовать против изменений уголовного законодательства и системы правосудия.

Порошенко: Украина ждет освобождения из плена  ЛДНР  еще нескольких военных
Порошенко: Украина ждет освобождения из плена "ЛДНР" еще нескольких военных 374 5

В знак доброй воли на днях президент Украины помиловал женщину, которая в молодом возрасте осуществила тяжкое преступление, по своей вине лишилась конечностей и одна воспитывает ребенка.

Происшествия

Во Львове нашли покинувшего психиатрическую больницу пациента
Во Львове нашли покинувшего психиатрическую больницу пациента [фото] 9

Молодой человек ушел вечером в субботу, его поймали только под утро.

Супруги с Кировоградщины за желание стать родителями чужому ребенку могут получить 15 лет
Супруги с Кировоградщины за желание стать родителями чужому ребенку могут получить 15 лет 1832 3

Взяв на воспитание сына своей знакомой, семейная пара, того не ведая, совершила преступление.

В Запорожской области мужчина зарезал жену и покончил с собой
В Запорожской области мужчина зарезал жену и покончил с собой 1133 3

Мужчина во время ссоры зарезал жену. Затем преступник покончил жизнь самоубийством.

Экономика

Украинцы стали пить меньше молока, а европейцы подсели на украинское сливочное масло
Украинцы стали пить меньше молока, а европейцы подсели на украинское сливочное масло 1144 3

"КП" в Украине" вместе с экспертами разбиралась, существует ли взаимосвязь между этими двумя фактами и что из них первично.

Искусство торговаться: как научиться договариваться и получить скидку
Искусство торговаться: как научиться договариваться и получить скидку 2688

Собрались на рынок? Сначала прочтите нашу статью и 5 советов, как правильно торговаться!

25 000 гривен за мусор заработали жители столичного комплекса
25 000 гривен за мусор заработали жители столичного комплекса 1112

Активисты доказали: мы хороним на свалках целые капиталы.

Общество

Украинские дети победили в международном конкурсе по разработке компьютерных игр
Украинские дети победили в международном конкурсе по разработке компьютерных игр 100

World Kids League Indie Prize 2018 прошел в Лос-Анджелесе.

Кириллу Терешину сделали операцию: теперь у него и  ноги-базуки
Кириллу Терешину сделали операцию: теперь у него и "ноги-базуки" [фото, видео] 2976 3

Хирурги вживили в нижние конечности российского фрика силиконовые имплантаты.

Астролог:  В марте в Украине может начаться революция
Астролог: "В марте в Украине может начаться революция" 16734 4

Наиболее успешным в плане подвижек вперед для нашей страны станет первый весенний месяц – время перемен, согласно расположению звезд.

Светская хроника и ТВ

Умер американский рэпер Фредо Сантана
Умер американский рэпер Фредо Сантана 838 2

В возрасте 27 лет скончался рэп-исполнитель Деррик Коулман, носивший псевдоним Фредо Сантана.

Умер КВН-щик из  Нате  Сергей Баленко
Умер КВН-щик из "Нате" Сергей Баленко 2804

Игрок команды Высшей лиги КВН Сергей Баленко ушел из жизни в возрасте всего лишь 21 года.

Известный актер Юэн Макгрегор разводится с женой
Известный актер Юэн Макгрегор разводится с женой 894

46-летний актер и режиссер Юэн Макгрегор решил разорвать отношения с супругой Ив Мавракис, с которой прожил в браке 22 года.

Спорт

Свитолина уже не главный фаворит Australian Open, но может стать первой ракеткой мира
Свитолина уже не главный фаворит Australian Open, но может стать первой ракеткой мира 1210

Пока украинка готовится к матчу 1/8 финала турнира в Мельбурне, разбираемся при каких раскладах она может стать лидером рейтинга WTA

Представителе Пеле рассказал о его здоровье после слухов о госпитализации
Представителе Пеле рассказал о его здоровье после слухов о госпитализации 256

Легендарный футболист находится дома в Сан-Паулу.

Легенда тенниса Матс Виландер: Долгополов непредсказуем, а Федерер в 36 лет набрал лучшую форму
Легенда тенниса Матс Виландер: Долгополов непредсказуем, а Федерер в 36 лет набрал лучшую форму 270

Знаменитый швед дал интервью "КП" в Украине" в перерывах между матчами Australian Open, где он работает комментатором.