Загрузить еще

Факт. Михайло Поплавський доторкнувся до серця кожного українця, заспівавши пісню про батька

Факт. Михайло Поплавський доторкнувся до серця кожного українця, заспівавши пісню про батька
 

Лише нещодавно вийшла "гастрономічно-патріотична" серія нових відеокліпів Михайла Поплавського ("Сало", "Українські вареники", "Український борщ"), і ось маестро взявся за тему сім’ї. Минулого тижня вийшов кліп "Сину мій", а 3 серпня в Київському університеті культури відбулася презентація концертного кліпу на пісню "Батько" (муз. Ніколо, сл. Л. Войналович). Вперше цю пісню у виконанні Михайла Поплавського, українці почули ще років 10 тому. 

Потужне відео, зняте з використанням сучасних cвітових технологій, розраховане на нове покоління, на молодь. Метою якого  було нагадати їм про цінність батьківської любові. І сльози, що виступили на очах у глядачів, доводять, що творці кліпу зуміли достукатись до серця кожного.

 

–  Пісня "Батько" – про вічні людські цінності! Батьківську любов, мудрість, підтримку та віру. Батьки дають  життя, вчать людяності, доброті, милосердю та любові до Батьківщини. Гартують дух та вселяють віру в себе.  Батьки – це святі люди для кожного з нас! Любіть і цінуйте своїх батьків. Бережіть їх, поки вони живі! –  сказав Михайло Поплавський.

 

Теплі спогади про дитинство

Поціновувачі творчості Михайла Михайловича вже звикли до його яскравих кліпів, та "Батько" –знятий у стриманій, суто "чоловічій" стилістиці – в темних кольорах.

– Батько працював їздовим на фермі і все моє дитинство у нас були коні. Я навіть допомагав батькові ними керувати. А ще, коли я був дорослим, я приїхав до батька і він мені сказав: Михайле, мої роки пролетіли як один день, тож насолоджуйся кожною миттю і живи на всі сто. І я досі дотримуюсь цієї батьківської настанови,– згадує Михайло Михайлович.

Батько! Ти мене просив:

Сину, гідним чоловіком будь!

Батько! Ти благословив

На щасливу путь! На щасливу путь!

На відео швидко біжать вільні коні, які немовби переносять усіх нас назад у дитинство. А за ними з’являється  ретро-фото Михайла Поплавського-старшого. В очах його спокій та мудрість – і ці якості він зумів передати своїм дітям.

 

Ще одною несподіванкою став виступ зведеного чоловічого хору факультету музичного мистецтва КНУКіМ – 20 статних красенів, які з’їхались на запрошення ректора з усієї країни.  Всі хористи  одягнені у смокінги, що надало надзвичайної урочистості відео, а масштабне і потужне виконання пісні зробило її справжньою одою батькові.

 

Олена Вінярська цього разу відмовилась від від шоу з постановкою танців на користь багатоголосного співу. Режисерка майстерно поєднала сучасність і класику та зуміла у віртуальній реальності передати справжні почуття.

 

Нагода згадати наших батьків

– Дякую, Михайле Михайловичу, що ви піднімаєте  теми вічних цінностей: попередній кліп про сина, зараз про батька. Ви – великий українець. Я дивився кліп і згадував свого тата, – так привітав з виходом нового кліпу Павло Зібров. І також відмітив особливості оранжування. – Приспів, коли співає чоловічий хор, нагадує церковний спів і це дає колосальну енергетику.

 

Нагадаємо, що Михайло Михайлович і сам батько. Тож привітати його з прем’єрою прийшли невістка Аліна та син Олександр, подякувавши за батьківську любов.

 

Приїхали на свято й гості з-за океану. Авторка пісень Наталія Багмут, яка зараз живе в Каліфорнії, розповіла, що українці в США знають і люблять пісні Михайла Поплавського.

- Тож хочу нагородити вас відзнакою "За популяризацію української пісні в Америці",– сказала Багмут, вручаючи маестро почесний диплом.

 

Приїхали на свято й гості з-за океану. Авторка пісень Наталія Багмут, яка зараз живе в Каліфорнії, розповіла, що українці в США знають і люблять пісні Михайла Поплавського.

- Тож хочу нагородити вас відзнакою "За популяризацію української пісні в Америці",– сказала Багмут, вручаючи маестро почесний диплом. На презентацію завітав також і третій Президент України Віктор Ющенко. Він відмітив значний  вклад ректора КНУКіМ в українську культуру, адже саме завдяки культурі людина усвідомлює, хто вона є насправді.

– Це гарна нагода згадати сьогодні наших батьків,– зазначив Віктор Андрійович. – Сказати про них добре слово. Коли я дивлюсь на фотографію батька Михайла Михайловича, то бачу глибоку філософію у його погляді. Видно що це дуже добра людина, яка не зробила нікому зла, чесно та гідно прожила своє складне життя.

 

 

ЛИШЕ ЦИФРИ

4 години – знадобилось команді, щоб відзняти кліп.

20 хористів взяло участь у зйомках. Це, певно, зробило його наймасовішим серед усіх кліпів Михайла Поплавського.

Це вже 15-й кліп Михайла Поплавського, який знімали за допомогою сучасний технологій: LED cube, VR-технологій, Unreal Engine 4, tracking systems і 3D-графіки.

 

КОМАНДА

  • Режисер - відома кліпмейкерка Олена Вінярська.
  • Другий режисер – Михайло Харченко.
  • Оператор-постановник – Дмитро Мислінчук.
  • 3D-графіка, віртуальна реальність "Unreal Engine", віджеїнг, відеодизайн створювалися компанією "Pravdin Production".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

 

Факт. Михаил Поплавский презентовал новый клип и сделал "Украинские вареники" мировым трендом