28501
0
27 марта
Загрузить еще

Факт. Михаил Поплавский и Алина Гросу показали, как любовь спасет мир

Факт. Михаил Поплавский и Алина Гросу показали, как любовь спасет мир
 

Энергичность и трудолюбие Михаила Поплавского не прекращают поражать его поклонников. Лишь недавно маэстро представил новый клип на веселую песню "Українські вареники"  и запатентовал одноименный бренд, а вот уже снова выходит его новая работа. На этот раз – о любви. Романтический клип на новую песню "А мы с тобой любовники" – о невероятном мире будущего, в котором выживут только люди, которые любят.

Звездные героини

По сюжету лирический герой – конечно, в исполнении Михаила Михайловича – наслаждается любовью двух очаровательных красавиц. Блондинки Алины Гросу и брюнетки Анастасии Захандревич.

 

– Мне было очень приятно попробовать себя в такой роли, – поделилась Алина Гросу.– Я очень редко снимаюсь в чужих, а не в своих клипах. Поэтому искренне благодарна Михаилу Поплавскому за то, что он решил разделить со мной такое историческое событие. Ведь каждый клип, а их у Михаила Михайловича немало, – исторический. Это очень круто, когда человек после стольких лет в карьере, продолжает работать над собой.

Кстати, 8 июня Алина Гросу отмечала свой день рождения. Поэтому клип о любви стал для нее своеобразным подарком. А еще Алине очень понравилось работать с режиссером Еленой Винярской. Они договорились, что следующий клип певицы будет ставить именно Елена.

 

Модель и известная ТикТок-блогер Анастасия Захандревич тоже очень довольна своей ролью.

– Хочу поблагодарить Михаила Михайловича за то, что мне выпала честь сняться в этом замечательном клипе и проявить себя, – говорит девушка. – Мне кажется, что я снялась в голливудском фильме.

Поддержать и поздравить Настю с новой ролью пришли друзья из TikTok House. Кстати, это еще одно доказательство того, что творчество Михаила Поплавского одинаково интересно и молодежи, и людям старшего поколения.

"Глазами ты сказал мне люблю"

Более подробно о процессе создания и идее видео рассказала режиссер Елена Винярская.

 

– Михаил Михайлович сказал: 5-го ты снимаешь "Украинские вареники", а 6-го – "Мы с тобой любовники". Это что, предложение, удивилась я, и увидела в глазах Михаила Михайловича смех. Так и родилась идея этого клипа – все чувства герои выражают только с помощью взглядов.

Неудивительно, что видео начинается словами романтичной украинской поэтессы Лины Костенко – "Глазами ты сказал мне люблю".

Несмотря на то, что клип снят в очень целомудренной манере, здесь нет любовных сцен, герои даже не касаются друг друга – зрители чувствуют искры страсти, которые сверкают во взорах героинь и словах песни:

"З тобою я піду на гріх.

Бачу, як палають очі.

Промовляють "тебе хочу!"

У палких обіймах ти моїх".

 

– Это провокационный клип, – уверяет и ректор Университета культуры. – О жизни. И хотелось, чтобы каждый в этих аллегориях увидел себя. Любовь – это великая сила, которая дана не каждому. Но она одновременно также наполняет добром наши души. Поэтому любите и будьте любимы, ведь мы этого достойны.

Оранжевый – новый цвет любви

Цвет клипа – оранжевый. И это довольно интересный выбор, ведь мы привыкли, что традиционно любовь изображают или в красных, или в розовых тонах. Но оранжевый – это цвет, который дает энергию и наполняет жизнь светом и красотой.

 

Среди главных персонажей клипа – оранжевый цветок. В нем режиссер увидела аллегорию любви.

– Цветение отождествляется с периодами любви. Прорастания, цветения и увядания – оно неизбежно. Но цветок увядает только для того, чтобы дать новые семена, новое цветение, новую жизнь. Любовь спасет мир! – объясняет Елена.

Елена Винярская уже работала вместе с Михаилом Поплавским и отметилась большим вниманием к деталям: от грима до аксессуаров. И, собственно, ради этого стоит поставить видео на паузу и рассматривать, к примеру, одежду лирического героя – меняется с черного на белый и наоборот – как символ того, что он будет в равной мере предан и брюнетке, и блондинке.

 

А еще, чтобы совместить образ героя клипа с оранжевым цветком любви, режиссер заказала в компании "Art Vivace Jewelry", которую возглавляет Ирина Серая, – драгоценную брошь "Два цветка". Украшение изготовлено из золота и серебра, инкрустированное драгоценными камнями, добываемыми в Украине, – топаза и горного хрусталя. Серебряный и золотой цветки переплетаются между собой, символизируя вечную любовь.

Цитата мастера

"Приходит то время, когда стоит задуматься, а что ты оставишь после себя. И знаете, что за 25 лет было много украинских национальных проектов, которые мы организовали и финансировали. И я подумал, что нам также нужна мягкая культурная дипломатия, чтобы продвигать украинский продукт в мире. Вот, например, клип "Сало" набрал больше 5000000 просмотров за месяц, а "Украинские вареники" – 4 миллиона за две недели. И я ожидаю, что "Украинский борщ" наберет 10000000 просмотров. Поэтому мой девиз таков: Михаил Поплавский должен лоббировать, создавать, организовывать и продвигать в мире все украинское. И хочу, чтобы вы меня поддержали, и смело держали украинскую волну".

Михаил Поплавский

 

КОМАНДА

Как всегда, над клипом работала большая творческая команда.

  • Режиссер: Елена Винярская.
  • Второй режиссер: Михаил Харченко.
  • Оператор-постановщик: Дмитрий Мыслинчук.
  • Хореограф: Ростислав Савченко.
  • Балет: студентки Университета культуры.
  • Авторы песни "А мы с тобой любовники": музыка Александра Лишафая, слова Виктории Лепешкиной.

Уже стало привычным, что каждый клип Михаила Поплавского снимают с использованием современных технологий. Поэтому и на этот раз футуристические пейзажи создавали с помощью VR-технологий, 3D-графики, LED cube, tracking systems и Unreal Engine 4.


Михайло Поплавський і Аліна Гросу показали, як кохання врятує світ

У Київському університеті культури пройшла презентація романтичного кліпу "А ми з тобою любовники".

 

Енергійність і працьовитість Михайла Поплавського не припиняють вражати його прихильників. Лише нещодавно маестро презентував новий кліп на веселу і жваву пісню "Українські вареники" та запатентував однойменний бренд, а ось уже знову виходить його нова відеоробота. Цього разу – про кохання. Романтичний кліп на нову пісню "А ми з тобою любовники" – про незвичний світ майбутнього, у якому виживуть тільки люди, які кохають.

Зіркові героїні

За сюжетом ліричний герой – звісно, у виконанні Михайла Михайловича – насолоджується коханням двох чарівних красунь. Білявки Аліни Гросу та брюнетки Анастасії Захандревич.

 

– Мені було дуже приємно спробувати себе у такій ролі, – поділилась Аліна Гросу. – Я дуже рідко знімаюся в чужих, а не у своїх кліпах. Тому щиро вдячна, що Михайло Поплавський вирішив розділити зі мною таку історичну подію. Адже кожен кліп, а їх у Михайла Михайловича чимало, – історичний. Це дуже круто, коли людина після стількох років у кар’єрі, продовжує працювати над собою.

До речі, 8 червня Аліна Гросу святкувала свій день народження. Тож кліп про любов став для неї своєрідним подарунком. А ще Аліні дуже сподобалось працювати з режисером Оленою Вінярською. Вони домовились, що наступний кліп співачки ставитиме саме Олена.

 

Модель та відома ТікТок-блогерка Анастасія Захандревич теж надзвичайно задоволена своєю роллю.

– Хочу подякувати Михайлу Михайловичу за те, що мені випала честь знятися в цьому чудовому кліпі та проявити себе, – каже дівчина. – Мені здається, що я знялась у голлівудському фільмі.

Підтримати та привітати Настю з новою роллю прийшли її друзі з TikTok House. До речі, це ще один доказ того, що творчість Михайла Поплавського однаково цікава і молоді, і людям старшого покоління.

"Очима ти сказав мені люблю"

Більш детально про особливий процес створення та ідею відео розповіла режисерка Олена Вінярська.

 

– Михайло Михайлович сказав: 5-го ти знімаєш "Українські вареники", а 6-го – "Ми з тобою любовники". Це що, пропозиція, здивувалась я, і побачила в очах Михайла Михайловича сміх. Так і народилась ідея цього кліпу – усі почуття герої висловлюють лише за допомогою поглядів.

Тож не дивно, що відео починається словами найромантичнішої української поетеси Ліни Костенко – "Очима ти сказав мені люблю".

Незважаючи на те, що кліп знято у дуже цнотливій манері, тут немає любовних сцен, герої навіть не торкаються одне одного – глядачі відчувають іскри пристрасті, які палають у поглядах героїнь та словах пісні:

"З тобою я піду на гріх.

Бачу, як палають очі.

Промовляють "тебе хочу!"

У палких обіймах ти моїх".

 

– Це провокаційний кліп, – запевняє і ректор Університету культури. – Про життя. І хотілося, щоб кожен у цих алегоріях побачив себе. Кохання – це велика сила, яка дана не кожному. Але вона водночас також наповнює добром наші душі. Тож кохаймося, бо ми того варті.

Помаранчевий – новий колір кохання

Колір кліпу – помаранчевий. І це досить цікавий вибір, адже ми звикли, що традиційно любов зображають або в червоних, або у рожевих тонах. Але помаранчевий – це колір, який дає енергію та наповнює життя світлом і красою.

 

Серед головних персонажів кліпу – помаранчева квітка. У ній режисерка побачила алегорію любові.

- Цвітіння квітки ототожнюється з періодами любові. Проростання, цвітіння та в’янення – воно неминуче. Але квітка в'яне тільки лише для того, щоб дати нове насіння, нове цвітіння, нове життя. Любов врятує світ! – пояснює Олена.

Олена Вінярська вже працювала разом з Михайлом Поплавським та відзначилась неабиякою увагою до деталей: від гриму до аксесуарів. І, власне, заради цього варто поставити відео на паузу та роздивлятись, приміром, одяг ліричного героя –змінюється з чорного на білий та навпаки – як символ того, що він буде однаково відданий і брюнетці, і білявці.

 

А ще, щоб поєднати образ героя кліпу з помаранчевою квіткою кохання, режисерка замовила в компанії "Art Vivace Jewelry", яку очолює Ірина Сіра, – дорогоцінну брошку "Дві квітки". Прикрасу виготовлено із золота та срібла, оздоблено коштовним камінням, що видобувається в Україні, – топазу та гірського кришталю. Срібна та золота квітки міцно переплітаються між собою, символізуючи вічне кохання.

Цитата майстра

"Приходить той час, коли варто задуматись, а що ти залишиш після себе. І знаєте, що за 25 років було багато українських національних проєктів, які ми організували та фінансували. І я подумав, що нам також потрібна м’яка культурна дипломатія, щоб просувати український продукт у світі. От, наприклад, кліп "Сало" набрав більше 5 мільйонів переглядів за місяць, а "Українські вареники" – 4 мільйони за два тижні. І я очікую, що "Український борщ" набере 10 мільйонів переглядів. Тож мій девіз такий: Михайло Поплавський повинен лобіювати, створювати, організовувати та просувати в світі все українське. І хочу, щоб ви мене підтримали та тримали українську хвилю".

Михайло Поплавський

 

КОМАНДА

Як завжди, над кліпом працювала велика творча команда.

  • Режисер: Олена Вінярська
  • Другий режисер: Михайло Харченко
  • Оператор-постановник: Дмитро Мислінчук
  • Хореограф: Ростислав Савченко
  • Балет: студентки Університету культури.
  • Автори пісні "А ми з тобою любовники": музика Олександра Лішафая, слова Вікторії Лепьошкіної.

Уже стало звичним, що кожен кліп Михайла Поплавського знімають із використанням сучасних технологій. Тож і цього разу футуристичні пейзажі створювали за допомогою VR-технологій, 3D-графіки, LED cube, tracking systems і Unreal Engine 4.

Информация предоставлена в порядке ст.10 Конституции Украины и ст. 6 Закона Украины О национальных меньшинствах в Украине

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Факт. Михаил Поплавский в новом клипе доказал, что весна и любовь дарят вечную молодость