0

Львів'янка Ганна Максименко здобула "золото" на юніорському чемпіонаті Європи з фехтування

Львів'янка Ганна Максименко здобула

"Золото" в особистих змаганнях шпажисток на юніорському чемпіонаті Європи з фехтування, що проходить в італійському Неаполі, розіграли дві представниці України. Львів'янка Ганна Максименко з рахунком 15:11 взяла гору над подругою по збірній Емілі Конрад і таким чином здобула вже свою третю золоту медаль у Неаполі. Про це повідомляє НОК України.

Раніше 16-річна львів'янка зробила чемпіонський дубль у категорії кадетів, вигравши там як індивідуальну першість, так і командну, де вона, до речі, фехтувала разом зі своєю суперницею по фіналу - Емілі Конрад. І для Максименко, і для Конрад, яка є чинною чемпіонкою Європи серед молоді U-23, це перші у кар'єрі нагороди на континентальній першості серед юніорів.

Торік вони також разом стояли на п'єдесталі у категорії кадетів: на першій сходинці - Конрад, на третій - Максименко.

У грудні 2023 року Ганна Максименко виграла юніорський Кубок світу з фехтування, який проходив у німецькому Лаупгаймі. На змаганнях 16-річна українка стала найкращою з 202 шпажисток. Ганна Максименко перемогла місцеву фехтувальницю Матільду Куніш (15:12). Після цього спортсменка з аналогічним рахунком обійшла українку Олександру Романову. Згодом здобула перемогу над угоркою Рекою Саламон (15:7). А в поєдинку за потрапляння до топ-8 знову зустрілась із українкою – Єлизаветою-Ольгою Корнійчук. Бій завершився з рахунком 15:10 на користь Ганни.

Новини по темі: спорт фехтование