0
8 травня

Дар'я Білодід здобула бронзу на турнірі у Баку

На турнірі серії Grand Slam у столиці Азербайджану Баку на третю сходинку п'єдесталу пошани зійшла українська дзюдоїстка Дар'я Білодід (вагова категорія до 57 кг). Про це повідомляє НОК України.

- Поступившись у чвертьфіналі по шидо на "голден скор" дворазовій чемпіонці світу Крісті Дегучі з Канади, наша спортсменка у першій сутичці втішної сітки у додатковий час ефектним кидком здолала Майсу Пардаєву з Туркменістану, а у вирішальному поєдинку за бронзу достроково іппоном оформила перемогу над бронзовою медалісткою чемпіонату світу серед юніорів-2023 Юлі Берскенс з Нідерландів, - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що це восьма медаль на турнірах серії Grand Slam для 23-річної представниці України. Турніри рівня Grand Slam входять до відбіркового циклу Олімпіади-2024: спортсмени змагаються за бали в кваліфікаційному рейтингу, що стане визначальним у розподілі путівок на Ігри в Парижі. На першому Grand Slam року в Парижі українці не вигравали медалей.

До складу України на турнір у Баку увійшли десять спортсменів. Зокрема, вперше у сезоні-2024 до заявки на змагання потрапила олімпійська призерка Дар'я Білодід, яка не виступала пів року через травму спини. У підсумку Білодід зуміла вибороти медаль.

Новини по темі: спорт дзюдо Дарина Білодід