0
11 травня
Завантажити ще

Збірна України за участі Харлан посіла четверте місце на ЧС-2023 з фехтування

Збірна Україна посіла четверте місце на чемпіонаті світу з фехтування у жіночій командній шаблі. У фіналі змагань за бронзу українки поступилися Республіці Кореї з рахунком 32:45. Про це повідомило Суспільне Спорт.

Цей результат став найкращим для України на чемпіонаті світу з фехтування, який проходить у Мілані. Таким чином українські фехтувальники закінчили змагання без нагород.

У командному турнірі з фехтування на шаблях жіноча збірна України виступала в складі Ольги Харлан, Аліни Комащук, Юлії Бакастової та Олени Кравацької. Харлан змогла виступити завдяки тому, що 28 липня Міжнародна федерація фехтування (FIE) призупинила лідерці збірної України термін дії дискваліфікації, яку вона отримала 27 липня за відмову від рукостискання з росіянкою Анною Смірновою.